2733
2734

من همه اطرافاینم هزار تا کار کردم توی چهرشون یکی تتو خط لب و خط چشم همه دماغ عملی یکی بوتاکس کرده یکی رل تزریق کرده همه خیلی ب خودشون میرسن خیلی یکی از فامیلامون حتی رفت پیکر تراشی برا هیکلشو بسازه من بینشون خیلی سادم نگید سادگی خوبه و اینا کلا افسرده شدم و اعتماد ب نفسم اومده پایین البته نیاز ب عمل انچنانی ندارما کلا خوبم با رایش خوشگکل میشم من از عمل و ژل و اینا خیلی میترسم و اصلا نمیرم  میخوام حداقل بکم ب موهام برسم مثل ریباندینگ و رنگ خیلب خاص  هزینشم حدودا ۲ تومن میشه شوهرم نمیده تو فکر وام.  و ابنا افتادم برا پولش از یک نواختی خسته شدم .دوستان میشه بگید برا زیباتر شدنتون چیکار کردید مثل عمل ژل بوتاکس ناخن چیکار کریدد اگ دوس داشتبد عکس قبل و بدشم بزارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خب میتونی بدون وام انجام بدی من رفتم پرسیدم برا ی بالیاژ با حجم موهای من گفت از 500تا 1میلیون منم شوهرم نمیداد رفتم یه جا مدل رنگ مو شدم از موهام فقط عکس گرفت نه چهره .خیلیم خشگل شده موهام فوق العاده شده

2706