2410
2553
من درمانگاه سپاه کار میکردم و درمانگاه چک میگرفت. تاحالا موردی نداشتیم فیش حقوقی بذارن. ولی اگه مطب ...

اخه چک نداریم ما 😔

یک بغل حرف، ولی محض نگفتن دارم !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچی.من سال ۹۱ ارتودنسی کردم پیش دکتر افشار توی میرداماد اولش یک میلیون دادم بعد هر ماه که میرفتم صد ...

خوبه پس خداروشکر چیزی نمیخوان

۵۵۰۰ تا 6تومن گفت رفتم یادم رفته این سوالا رو بپرسم

اغلب میگن هر مرحله که میری قسط اون دفعه رو پرداخت کنی. چک هم میشه که سر وقتش باید چک پاس شه. تقریبا هر چهار تا شش ماه یه جلسه میری که میتونی قسطشو پرداخت کنی تا مرحله بعدو انجام بده

Safora sh
2456
هیچی.من سال ۹۱ ارتودنسی کردم پیش دکتر افشار توی میرداماد اولش یک میلیون دادم بعد هر ماه که میرفتم صد ...

درد داشت ؟؟😥من میترسم

اغلب میگن هر مرحله که میری قسط اون دفعه رو پرداخت کنی. چک هم میشه که سر وقتش باید چک پاس شه. تقریبا ...

میشه چک نذاشت اخه من چک ندارم

2714
ميشه ارتودنسي فقط براي چندتا دندون جلو انجام بشه،مدت زمانش كمتر ميشه؟چقدر طول ميكشه؟

برای یه فک میشه. یا فک بالا یا فک پایین. مدت زمانش فرقی نمیکنه. چون وقتی هردو فک ارتودنسی شه بسته به لینکه چقد دندونات بهم ریخته و چقد فضا داره طول میکشه. اغلب از دو سال تا چهارسال طول میکشه

Safora sh
برای یه فک میشه. یا فک بالا یا فک پایین. مدت زمانش فرقی نمیکنه. چون وقتی هردو فک ارتودنسی شه بسته به ...

نه منظورم هردو فك هست اما فقط دندون هاي جلو،درمورد طرح لبخند كه درمورد همينه كه حدود٦ماه طول ميكشه اطلاعي داريد؟

برای یه فک میشه. یا فک بالا یا فک پایین. مدت زمانش فرقی نمیکنه. چون وقتی هردو فک ارتودنسی شه بسته به ...

عزیزم من دندونام فضا ندارن اصن ولی به مرور اومدن جلوتر فک بالا رو میگم

دندونای عقلمم ک دراومد دندونای پایین دوتاشون یکم اومدن روی هم

من باید چیکار کنم

لایک نکنید لطفا...ریپلای فقط           خدایا شکرت           

سلام منم انجام دادم یه ماه پیش فک بالارو برام انجام داد ولی گفت که نیاز به کشیدن داری چون لثه فضای کافی نداره .امروز یکی کشیدم دیروز هم یکی و قراره دوتا دیگه بکشم

کاربری تعلق داره به خودم(باران و دوستم مهسا)
2706