1351
1273
سلام. من دستیار دندانپزشک بودم تا چند ماه پیش. میتونم کمکت کنم؟

سلام عزیزم ممنونم  میشع از فیش حقوقی به جای چک استفاده کرد؟ چه مدارکی میخواد واسه قسط بندی؟؟؟

یک بغل حرف، ولی محض نگفتن دارم !

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
سلام. من دستیار دندانپزشک بودم تا چند ماه پیش. میتونم کمکت کنم؟

ميشه ارتودنسي فقط براي چندتا دندون جلو انجام بشه،مدت زمانش كمتر ميشه؟چقدر طول ميكشه؟

به آرامي آغاز به مردن ميكني اگر از چيزهايي كه چشمانت را به درخشش واميدارد وضربان قلبت را تندتر مي كند دوري كني

سارا چیزی نمیخوان تا اونجایی که میدونم

برو پیش دکتر قاضی ،یه مقدار دستمزدش بالا هست

ولی عالیه

دکتر موحد به داداشم گفته بود دو فک نیاز به جراحی داره؛ولی دکتر قاضی فک بالاشو با ارتودنسی درست کرد؛یه دونه دندون نکشید

تا خرمنت نسوزد تشویش ما ندانی...
1348
سارا چیزی نمیخوان تا اونجایی که میدونم برو پیش دکتر قاضی ،یه مقدار دستمزدش بالا هست ولی عالیه دکت ...

داداشت یعنی چیزی گرو نذاشت واسه قسط بندیش

سلام عزیزم ممنونم  میشع از فیش حقوقی به جای چک استفاده کرد؟ چه مدارکی میخواد واسه قسط بندی؟؟؟

من درمانگاه سپاه کار میکردم و درمانگاه چک میگرفت. تاحالا موردی نداشتیم فیش حقوقی بذارن. ولی اگه مطب بری گمونم قبول کنن.

1226
من درمانگاه سپاه کار میکردم و درمانگاه چک میگرفت. تاحالا موردی نداشتیم فیش حقوقی بذارن. ولی اگه مطب ...

اخه چک نداریم ما 😔

هیچی.من سال ۹۱ ارتودنسی کردم پیش دکتر افشار توی میرداماد اولش یک میلیون دادم بعد هر ماه که میرفتم صد ...

خوبه پس خداروشکر چیزی نمیخوان

۵۵۰۰ تا 6تومن گفت رفتم یادم رفته این سوالا رو بپرسم

اغلب میگن هر مرحله که میری قسط اون دفعه رو پرداخت کنی. چک هم میشه که سر وقتش باید چک پاس شه. تقریبا هر چهار تا شش ماه یه جلسه میری که میتونی قسطشو پرداخت کنی تا مرحله بعدو انجام بده

هیچی.من سال ۹۱ ارتودنسی کردم پیش دکتر افشار توی میرداماد اولش یک میلیون دادم بعد هر ماه که میرفتم صد ...

درد داشت ؟؟😥من میترسم

1335