2703
2553
عنوان

با بچه جاریم چجوری رفتارکنم؟؟

615 بازدید | 61 پست

وقتی میان خونمون دخترش ۸سالشه همش شیشه شیر بچه منو دهنی میکنه من حساسم بچم مریص میشه روم نمیشه چیزی بهش بگم مامانشم نمیگه چطوری برخورد کنم؟؟راهنمایی لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو نخورش

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2456

وا ینی چی بگو زنمو اون میخواد بره تو دهن بچه شخصیهو نباید دهنت کنی 

۸سالشه دیگه دوسالش که نیس

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

خودت بگو نکن زن عمو جا شیشه شیر شخصیه

یا یدونه شیشه شیر دیگه بده بهش بگو این مال تو

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2714

رویی نمیخاد بهش بگو نی نیمون مریض میشه اگه اینو دهنی کنی، یا اینکه تا کردش ت دهنش برو بشورش، یا اینکه شیشه قدیمی اگه داری بهش بده تا از بچتو نکنه ت دهنش 

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️

یکبار برای همیشه به خودت جرات بده که به مادرش تذکر بدی.من قبلا مثل شما بودم ولی وقتی دیدم جاری ام هیچ عکس العملی در برابر رفتارهای بد دخترش نشون نمیده خودم تذکر میدم 

2706