1351
1341
عنوان

با بچه جاریم چجوری رفتارکنم؟؟

601 بازدید | 61 پست

وقتی میان خونمون دخترش ۸سالشه همش شیشه شیر بچه منو دهنی میکنه من حساسم بچم مریص میشه روم نمیشه چیزی بهش بگم مامانشم نمیگه چطوری برخورد کنم؟؟راهنمایی لطفا

بگو نخورش

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

٨ ساله ک خودش دیگ باید بدونه دست نزنه

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست
1350

وا ینی چی بگو زنمو اون میخواد بره تو دهن بچه شخصیهو نباید دهنت کنی 

۸سالشه دیگه دوسالش که نیس

😍😍😍😍من به آرزوهام قول رسیدن دادم 😍😍😍❤❤❤❤برام دعاکنید کنکور پزشکی قبول شم این بزرگترین رویای منه ❤❤❤❤❤

خودت بگو نکن زن عمو جا شیشه شیر شخصیه

یا یدونه شیشه شیر دیگه بده بهش بگو این مال تو

فقط 23 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

رویی نمیخاد بهش بگو نی نیمون مریض میشه اگه اینو دهنی کنی، یا اینکه تا کردش ت دهنش برو بشورش، یا اینکه شیشه قدیمی اگه داری بهش بده تا از بچتو نکنه ت دهنش 

امضاء خدا پــای تمام آرزوهــای دوســتان نی نی سایتی
1348

یکبار برای همیشه به خودت جرات بده که به مادرش تذکر بدی.من قبلا مثل شما بودم ولی وقتی دیدم جاری ام هیچ عکس العملی در برابر رفتارهای بد دخترش نشون نمیده خودم تذکر میدم 

1308

جلومامان وباباش بگوبچه مریض میشه

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه ....مرسی عزیزم.😊
یکبار برای همیشه به خودت جرات بده که به مادرش تذکر بدی.من قبلا مثل شما بودم ولی وقتی دیدم جاری ام هی ...

بارها گفتم گوش نمیده خیلی بچه شیطونیه مامانشم عینه خیالش نیست..میگه بچست 

1346