2726

زندگیم همش تشویش و نگرانیه

دیگه شوهرم دیر میاد خونه میگم داره کثافت کاری میکنه

۸ماهه حاملم، بریدم از همه چی

روم به روی شوهرم باز شده

علنی بهش میگم پس هنوز داری کثافت کاری میکنی دیر میای خونه؟

هیچکس نیست باهاش حرف بزنم

دق کردم

همش کارم شده تو ذهنم حرفایی که برای توجیه خیانتش زده رو قبول کنم

اگه داستان زندگیمو نمیدونید تاپیک های قبلمو بخونید

الهی عزیزم 😔

میگم این سایت نیا چند وقت حالت بهتر میشه ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شرایط طلاق نداری چاره ای جز سوختن و ساختن نیست

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

نگا کن تو هیچ مشکلی نداشتی که شوهرت بهت خیانت کرده .. اون مشکل داشته .. اون تنوع طلب هس.. اصلا خودتو مقصر ندون.. 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

چقدر بده ادم راه پس نداشته باشه! 😩

عزیزم دعا کن که سرش به سنگ بخوره و خوب بشه و یه زندگی خوب برای تو و نینیت درست کنه😍

خدامهربونه مخصوصا باتو که الان نی نی تو شکمت داری! ❤️❤️❤️

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍