2703
2553
عنوان

به نظرتون بازم اسم انتخاب کنم؟

537 بازدید | 32 پست

سلام خوشگلاااا اسم نی نیمو ان شاء الله میخوام بزارم محمدطاهر نیت کردیم با شوهرم به فامیلیشم میاد به نظرخودم خیلی قشنگ و خاص و میپسندمش حالا بنظرتون محمدطاهر صداش کنیم یا سخت میشه و یه اسم ایرانی هم برای صدا کردنش انتخاب کنیم ؟شاید بگید,که سه اسمه میشه ولی خب تو فامیل ما عادیه و چندمورد داریم اگه نظرتون مثبته اسم پیشپهاد بدید خودم آرمان رو از بین اسامی ایرانی دوست دارم و شوهرم سامیار(از طرفی یکی از معانی سامیار میشه محافظ اتش )واس همین یکم دلم باهاش نیس اسم های خیلی عجیب غریبم دوس ندارم خوش سلیقه ها اسم های شیک و باجذبه  با ابهت پیشنهاد بدید

شمایی که الان داری این متنو میبینی همین حالا یه دعای خوب برام بکن 🤩مرسی مهربون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اسم پسرم آریا هست.شاید خوشت بیاد.یعنی نجیب زاده.اصیل

نامدار باشه عزیزم اسم قشنگیه ولی داریم تو فامیل

به نظرم بذار آرمان کلا

کلا که نمیشه نذرمونو باید ادا کنیم از طرفی محمدطاهر هم دوست دارم هم که به فامیلیش میاد

2714

تو فامیلتون طبیعیه؟؟؟؟ مهم آینده بچه اس که در آینده دو شخصیتی میشه به بقیه چیکار داری از همون دو اسم جدید یکیش رو بذار

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
کلا که نمیشه نذرمونو باید ادا کنیم از طرفی محمدطاهر هم دوست دارم هم که به فامیلیش میاد

من دیدم بعضی نذر میکنن مثلا تا هشت روزگی بچه با اسم مذهبی صداش میکنن... بعد دیگه اسم اصلی رو که میخوان رو می ذارن روش کلا

عزیزم بنظرم محمد بذاری خیلی بهتره طاهر اصلا قشنگ نیست بعدا بچه بهتون ایراد میگیره

2706