2726
عنوان

داستان شیش ماهه عشق من و استادم

14114 بازدید | 104 پست

راستش من بیست ساله کاربر خاموشم و خواستم شناسایی نشم. از الان بگم نیاین بگین دروغه  و سرکاریه و فانتزیه ذهنیته.هر کی بگه دروغه واگذارش میکنم ب امامزاده کامبیز و برادران به جز بیژن.ایشاللا سوسک بره تو شلوارش هر کی منو قضاوت کنه.

عاقا من یه دختر خیلی زیبا و قشنگ بودم که قدم‌۱۷۹  و وزنم ۵۸ کیلو بود اون موقعا.چشمام عسلی نسکافه ای بود که یه ته رنگ آبی هم داشت.پوستم مثل بلور بود.لبام قلوه ای خدادادی و بینیم عروسکی طبیعی داشتم. من خیلی باهوش و با استعداد بودم.مثلا یکی میپرسید چار چارتا من سریع میگفتم هشت تا.حتی یه ثانیه هم‌مکث نمیکردم.خلاصه شاگرد زرنگ همه مقاطع بودم..وای یاد اون روزا افتادم اصن دستام داره میلرزه😢😢.همینطور اشکه که داره میریزه😭😭

بچه ها شوهر خیرندیدم اومد هستین بقیشو بزارم.بچمم همینطور داره زر زر میکنه پ د ر س گ

سال اول دانشگاه یه استاد خیلی خوش تیپ و پولدار و بد اخلاق داشتیم.همیشه ته ریش داشت و یه سیگار هم گوشه لبش بود.دوستام همه عاشقش شده بودن .من ولی تووی این باغا نبودم و فقط حواسم ب درسام بود و میخواستم موفق شم و پله های ترقی رو چن تا چن تا بر‌م بالا

بعد یه روز که استادمون گفت این زنگ چی داریم اقا بچه ها هم گفتن نقاشی داریم.گف یه طرح دلخواه بکشین.منم شروع  کردم ب کشیدن.وقتی داشت میدید طراحی ها رو از بچه ها سریع رد شد به من که رسید سیگارشو دراورد با فندک روشن کردو یه دود عمیق  داد بیرووون.چشماش دو دو میزد .منم که اصن این چیزا حالیم نبود.خیلی بی توجه بودم اصلا دنبال شوهر موهر نبودم که جوون مادرشوهرم.

دوستام خیلی دلشون شوهر میخواس و دوس داشتن استادمون عاشقشون بشه ولی اون فقط به من توجه داشت.یه روز دوستم گف استاد نمایشگاه زده گفته حتما حتما حتما فلانی (یعنی من) باید برم.دل توو دلم نبود.دوستام خیلی حسودیشون میشد که انقد استادمون خاطرخواه من بود ولی من بازم بهش بی توجه بودم

خلاصه ما رفتیم نمایشگاه و کلی دختر قرتی پرتی وخوشگل موشگل دورشو گرفته بودن من از همه ساده تر بودم .یهو استادمون منو دید چشناش گرد شد و جمعیتو زد کنار و با لکنت گف خانوم فلانی واقعا خوش اومدین. لنتی بعدا فهمیدم منو دیده بود خودشو خیس هم کرده بود.ولی من بازم بی توجه بودم که اون عاشقمه و برام مهم نبود .اصن یه وضعی..دوستام بازم داشتن از حسودی میمردن چون فقط جوابای سوالای منو میداد و ب هیشکی توجه نداشت

هستین بقیشو بگم..

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

این سایت قدمت ۲۰ ساله داره🙄🙄🙄🙄🙄

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

خلاصه اومد خواستگاریم و مامان بابام هم میگفتن این دخترمون چون خبلی باهوشه و خوشگله به کَس کسونش  نمیدیم و به زورراضی شدن. دوستام هم خیلی حسودیشون میشد به عشقمون.الان هم ازدواج کردبم .منم فقط یه ترم رفتم دانشگاه و دیگه  نرفتم‌چون دیگه شوهر گیرم اومده بود واییسادم خونه ور دل مادرشوهرم.قدمم بلنده ماشاللا پرده هاشونو خودم درمیارم میشورم ظرفا و شام و ناهارم‌با منه.شوهرمم اخلاقشم  خوبه خدا روشکر.فقط یه کم زود عصبی میشه و گاهی دست بزن داره که اونم اشکال نداره .بالاخره مَرده و دست بزنش. یه کمم تفریحی مواد مصرف مبکنه .اونم که همه میکشن کیه که نکشه.دو سه بارم با شاگردای دیگش ریختن رو هم و بهم خیانت کرد ولی من خیلی چون عاشقش بودم گدشتم. بالاخره  گفتم شاید کوتاهی از من بود و رنگ شو ر تم  خیلی قرمز  دلخواهش نبوده .راستش یه کاربری به اسم افتاب خیلی کمکم کرد راهنمایی کرد زندگیمو حفظ کنم.میگف بالاخره حق طبیعیه هر مردیه که چهار تا زن بگیره  وچهل تا صیغه کنه راستم میگف دیگه خدایی.همین که سایش بالا سرمه راضی ام. چارتا تا دختر هم داریم و الانم چهار ماهه باردارم.شوهرم میگه فرقی نداره این یکی ام چی باشه مهم اینه که پنج ستون داشته باشه.مدیونین اگه فکر کنین پسر میخواد. خب داستانم تموم شد .زود گفتم که معطل نشین.سوالی باشه در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیکتون طولانیه نخوندم ولی یه لحظه چشمم خورد به اون قسمت که گفتی بچم زر زر میکنه 

چجوری دلت میاد به بچت اینجوری بگی؟

دیدم همه برج ایفلو میزارن پروفایل گفتم من همین آزادی خودمونو بزارم، گناه داره... اصلا احساس میکنم بخاطر این همه مظلومیتشه که اینجوری وا رفته!🤭
2728
تاپیکتون طولانیه نخوندم ولی یه لحظه چشمم خورد به اون قسمت که گفتی بچم زر زر میکنه  چجوری دلت م ...

واه خواهر من حالا اگه قطره چکونی مینوشتم تحریمم میکردین

😂 از دست تو دختر. من 50 ساله عضوم اینجا

خوب بود. واقعا تا یه چیزی می گیم نفرین می کنن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
این سایت قدمت ۲۰ ساله داره🙄🙄🙄🙄🙄

احتمالا منظورشون بیست ماه بوده یا دو سال بوده

از این اشتباهای تایپی پیش میاد دیگه اینجوری فکر کنیم بهتره😊😊🌷🌷🌷

عزیزم بقیش رو بگو من مشتقام بخونم

در ضمن چرا دروغ باشه،داداش دوستم ۲۴ سالگی رفت دانشگاه علمی کاربرید استاد زنشون عاشق شد و الانم یه دختر ناز دارن

پسره هیچی نداشت جز یه بدن مثل وزنه بردارا و دنیایی ادب و متانت

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
😂😂😂 دقیقا مد شده تو سایت

استاد میگی 

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

چرا دایتان یکی دیگه رو میخره میکنی شاید خوشش نیاد این چه کاریه

خدایا مرسی بابت هدیه ای که بهم میخای بدی 😍 مرسی بابت این زندگی قشنگ و زیبا 😍 مرسی بابت فندوق کوچولوی خوشگلم که تو شکمم میذاری 😍 من مطمعنم که این ماه بهم یه نی نی خیلی خوشگل میدی😍مطنعنم که این ماه باردارم من شک ندارم😍 خدایا مرسی از توجه هات😍
تاپیکتون طولانیه نخوندم ولی یه لحظه چشمم خورد به اون قسمت که گفتی بچم زر زر میکنه  چجوری دلت م ...

تاپیکش فانه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706