2737
2734
عنوان

خانم های باردار موبایل ب دست

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 25 پست
نه تنها ضرر گوشی اینه که ممکنه بچه بیشفعال بشه من از اول بارداری24ساعته دستم بوده

حتی کودکی که دنیااومده هم امواج گوشی باعث بیشفعالیش میشه؟

میشه لطفایه صلوات منو مهمون کنید مهربونا😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این ک خیلی شنیدم خطرداره وای فای

احتیاط کن دیگه.حالا چندماه گوشی دستت نگیری چیزی نمیشه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
اره راست میگی اصلا نمی ارزه واسه یه گوشی این اتفاق بیوفته

ایشالله که همچین اتفاقی نمیوفته ولی وقتی جوانب احتیاطو رعایت کنی خودت هم آرامش داری.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

من بافتنی میبافتم.واسش رو تختی و پارچه ی تشک و بالششو خودم دوختم.واسش لیف بافتم.واسه اتاقش پرده و واسه در کمد لباسش هم پرده ست با پرده اتاقش دوختم‌.واسه تخت خودم روتختی دوختم.تازه شاغل هم بودم.لذتبخشه.پیشنهاد میدم انجام بدی😊

من بافتنی میبافتم.واسش رو تختی و پارچه ی تشک و بالششو خودم دوختم.واسش لیف بافتم.واسه اتاقش پرده و وا ...

چقد خوب مامانه خوش ذوق و هنرمند خوش بحالش منم سعی میکنم از این ب بعد مرسی

2738
چقد خوب مامانه خوش ذوق و هنرمند خوش بحالش منم سعی میکنم از این ب بعد مرسی

ممنون.اون عشقی که نسبت بهش داری سرذوق میاردت😊یاعلی😙