2737
2734
عنوان

خانم های باردار موبایل ب دست

245 بازدید | 25 پست

سلام دوستان

یکی از اشنایان ما 5ماهه بچش سقط شد و 3ماهش بود تازه فهمید حاملش بعد ک دکترا علت سقطو گفتن گفته بودن زیادی گوشی دستش بوده

امواج گوشی باعث شده

ایا شما شنیده بودید کسی اینجوری بچش سقط بشه؟

وای من گوشی زیاد دستم میگیرم دست خودم نی هی حوصلم سرمیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قسمتش این بود منم همیشه گوشی دستم بود دخترم ماشاالله صحیح وسالمه

‏ناعادلانه بودن دنیا اونجا خیلی به چشم میاد که ما مجبوریم همینجوری پله های ترقی رو طی بکنیم تا تازه برسیم به پله ای که بعضیا اونجا به دنیا اومده بودن.....‏جبر جغرافیایی خیلی موضوع عجیبیه,تو برای یه موضوعی که دست خودت نبوده تاوانی رو میدی که اصلاً حقت نیست......

منم علت مرگ نی نی خواهرمو امواج وای فای حدس میزنم.چون بچش نرمال بود و یهو بدون علت مرد.صبح تا شب وای فای روشن بودو خواهرم گوشی به دست.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

گوشی یااینترنت؟من گوشی همش دستمه قران کتاب میخونم ولی نت روزی یه ساعت ابنم بده؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
2738
منم علت مرگ نی نی خواهرمو امواج وای فای حدس میزنم.چون بچش نرمال بود و یهو بدون علت مرد.صبح تا شب وای ...

چندماهه بود

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
چندماهه بود

۲۰ هفته

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2706