2737
2734
عنوان

سوالات متاهلی

| مشاهده متن کامل بحث + 1057 بازدید | 64 پست

بنظرم خیلی مسئله ساده ای هست نمیفهمم بعضیها چرا انقدر پیچیدش میکنن وقتی از یه رابطه ناراضی هستی یا حس میکنی با شخص دیگه خوشحال تری فقط کافیه رابطه الانتو تموم کنی بعد رابطه دیگه ای رو شروع کنی مگر اینکه ذات خراب باشه کلن تنوع طلب باشی و با یکی سیر نشی اونوقت رابطه الانت و حفظ میکنی و هرز میپری 

دوستای مهربونم برای سلامتی دختر نازم یه صلوات میفرستید؟؟  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا طبیعیه واسه خانمای شاغل. اون شرکتی ک کار میکردم ی خانم با 1دختر 25ذساله و ی پسر 21 ساله، دوست پ ...

ب خدا من ۱۲ ساله شاغلم مثل اصغر سیبیل میرم سرکار ک تو چش نباشم کار اون شرکتی نیست مربی بدنسازیه 

قبلا ناخن کار بود و تپلی یهو اینجور متحول شد رفت تو ی باشگاه مختلط

پیش برو پشت سر خبری نیست  
هر چند وقت یکباراز یکی خوشم میادمثبعضیا که از بازیگرا خوششون میاد

این خوش اومدن با اون خوش اومدن فرق میکنه مثل اینکه بچه کوچیک ببینی میگی خوشکله ولی خب جای بچتو که نمیتونه بگیره این خوش اومدنا عادیه مثلا من یکی ببینم ازلباسش خوشم میات میگم به شوهرم پیراهن فلانی خیلب قشنگ و شیک بود یدونه بخر این مدلی دوخت اینجوری تاحالا نداشتی 

خدایا خستم 
2731

من رو یه پسری کراش داشتم تو شهرمون شیرینی فروشی دارن و مام همیشه از اونجا کیک میخریم 

به همسرم هم گفتم اونبار رفتیم تو مغازه دیدم نشسته البته من گذری نگاه میکنم و غرورم اجازه نمیده نگاه ادامه دار داشته باشه رو کسی 

همسرم دستمو گرفته بود منم یهو دستشو فشار دادم و به زبون زرگری گفتم ایننهههههه همون که میگفتم   

همسرم هم گفت میدونم عه 

فرداش هم حسودیش شد بهم اس داد داغونم   

منم یه سوال دارم

محتلم شدن مردای متاهل طبیعیه؟

چی میشه که محتلم میشن

برام نمیگه ولی میگم رویا می بینی یا تو خواب با کسی...

میگه نه 

عادیه 

هیچی نمیبینم ...

چندین بارم گفتم بریم دکتر میگه نمیام

2738
خب بستگی به رفتارشوهرش داره

متاسفانه اشکال اصلی همسرشون هست مثلا دوستم ۴ صبح می ره کوه و ۱۱ ظهربرمیگرده میگه آرمین بچه رو تو نگه دار مرده هم انگار نه انگار گلابی بیشتر غیرت داره 

پیش برو پشت سر خبری نیست  
متاسفانه اشکال اصلی همسرشون هست مثلا دوستم ۴ صبح می ره کوه و ۱۱ ظهربرمیگرده میگه آرمین بچه رو تو نگه ...

خخخ خب معلومه دوستت سردمیشه میره سمت یکی دیگه.خاک برسراین مرداکنن

منم یه سوال دارم محتلم شدن مردای متاهل طبیعیه؟ چی میشه که محتلم میشن برام نمیگه ولی میگم رویا می ...

ن مرد متاهل چرا باید تو شب تخلیه بشه حالا مجرد باشه ی چیز معمولا هم خواب میبینند خواب جنسی

پیش برو پشت سر خبری نیست  

من هشت ساله با همسرم هستم و فقط یه بار همچین چیزی برام پیش اومده

یه پسره بود تو اینستا، چند بار ذهنم رفت سمتش

و نکته جالبش این بود که به شددددت شبیه همسرم بود!

هم شخصیتش هم رشته تحصیلی و شغلش هم قد و بالاش و تا حدودی چهره اش شبیه همسرم بود

فکر کنم من کلا جذب مردهای این مدلی میشم😂

خیلی پیگیر پیجش بودم یه مدت بعد دیگه نمیدونم چی سد از سرم افتاد!

خوب شد یادم انداختی، برم ببینم در چه حاله😂

کاربر “گشتا” هستم که قطع دسترسی شدم🙁
2706