2410
2553

دیشب مهمون داشتم هشت مفر کلا سرپا بودم سه جور غذا درست کردم و ِِِِِِِِِِِِِِ.... الان از ظهر درد شکم داذم با اینکه دک ساعتپ خوابیدم و استراحت کردم بیدار شدم بازم درد دارم.شیاف بزارم ضرر نداره الان تو این ماه

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف نزار پاشو برو دکتر ،مهمون برا چی میاد خونتون وقتی می بینه شما بارداری؟

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤
2720

عزیزم استراحت کن باز،خوب میشی.اگه بهتر نشدی حتما برو دکتر

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
2714
پس ضرری نداره الان بزارم

نه بزار گلم منم برای درد دکترم گفته بزار 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
شیاف نزار پاشو برو دکتر ،مهمون برا چی میاد خونتون وقتی می بینه شما بارداری؟

خود خذم دعوتشون کردم.بدبختم چقد من

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.

به هیچ عنوان بدون تجویز دکتر شیاف نذار...اینحور مواقع هیوسین میدن. شما هم حتما برو دکتر اگه دکتر صلاح دید خودش بهت میده.

من تو ماه 7 دردای پریودی  داشتم دکترم ده روز هیوسین داد بخورم.

دلم هوای خودم را کرده است...این روزها بیشتر از هر زمانی دوست دارم خودم باشم. دیگر نه حرص به دست آوردن دارم و نه هراس از دست دارن.هرکس مرا میخواهد بخاطر خودم بخواهد دلم هوای خودم را کرده است.

انقد خرم خودم دعوت کردم.

دور از جون عزیزم،ولی حتی اگه خودتم دعوت کردی مهمون باید الان درک می کرد وضعیتت و نمیومد،الانم به خودت استرس نده پاشو برو دکتر 

یک عمر برا دوست داشتنت ❤ مدت کوتاهی ست   مگر آدم چندسال عمر می کند❤ و تازه ممکن  است  نصف عمرش هم تورا نشناسد ❤ تو امّا از ابتدا بوده ای همین طور دوست داشتنی ❤مخاطب هرچه شاعر!❤دلبر هرچه عاشق!❤ کسی نتوانسته تورا جوری که عاشقش هستی دوس بدارد جز من!❤  قول می دهم تمام عمرم را خوب خوب دوستت داشته باشم ❤ و بار دیگر که پا به جهان گذاشتم                    زودتر عاشقت شوم هرچه زودتر...❤❤❤