2737
2734
عنوان

کیا دکتر خیراندیش رو میشناسن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 12465 بازدید | 54 پست
شما دچار تعارض و دوگانگی شدید اینکه دانشمندان در حال تحقیق و پژوهش هستند درش شکی نیست و امروزه ما ...

دقیقا با بند آخر کامنت تون به شدت موافقم👌👌👌

خیر پیش...

خدا مگذره از هر کس که جون و سلامت انسان ها رو به بازی میگیره بخاطر منفعت و دنیا و مادیات و غیره حالا به هر اسم و رسمی...

چند سالشونه؟

۲۸

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما دچار تعارض و دوگانگی شدید اینکه دانشمندان در حال تحقیق و پژوهش هستند درش شکی نیست و امروزه ما ...

عزیزم واسه درمان لک صورت شما اطلاعی ندارید،فکر میکنم علتش هورمونی هم باشه و همچنین ب نور آفتاب شدیدا پوستم حساسه

2728
دقیقا با بند آخر کامنت تون به شدت موافقم👌👌👌 خیر پیش... خدا مگذره از هر کس که جون و سلامت انسان ...

اولا

اگه موافقین پس چرا لایک نکردین😉

دوما

خداوند به انسان ها عقل داده

و فرموده که ای انسان به غذای خود نگاه کن

این خودش مقدمه ای از پیشگیری از مبتلا شدن به خییییلی از بیماریهاست

اگر طبیب درمان بیمار خود را از اصلاح غذای او آغاز نکند، گویی بر کشتن وی جرات یافته است.
۲۸

تا مشکل دقیقشون مشخص نشه نمیشه درمان داد

اما اگه فقط جوش های صورتشون باشه

بسادگی قابل درمان است

اگر طبیب درمان بیمار خود را از اصلاح غذای او آغاز نکند، گویی بر کشتن وی جرات یافته است.
تا مشکل دقیقشون مشخص نشه نمیشه درمان داد اما اگه فقط جوش های صورتشون باشه بسادگی قابل درمان است

معلوم نیس اصلا منشا جوش چیه شایدم میدونه نمیخوادبه ما بگه هرچیه خداکنه زودتر خوب بشه روحیش ضعیف شده

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

ميدوني مشكل ما اينه كه دنبال درمان راحت و بي خرج هستيم عزيزم اگه با اينچيزا بيماريا درمان ميشد كه ديگه تا الان هيچكس مريض نبود پس چرا رفتن دنبال كشف داروهاي جديد به نظرم طب سنتي فقط در حد پيشگيري و سبك زندگي با توجه به مزاج آدما كاربرد داره نظر شما هم محترمه اما تجربه ثابت كرده معمولا همه اين دكتر سنتيا كلاهبردار از آب درميان حتي معروفاشون  

2738
عزیزم واسه درمان لک صورت شما اطلاعی ندارید،فکر میکنم علتش هورمونی هم باشه و همچنین ب نور آفتاب شدیدا ...

لک صورت دلایل بیشماری داره

که عمده ی اونا برمیگرده به فعالیت های کبدتون

یکی از دلایل لک صورت مخصوصا در خانم ها اختلالات هورمونیه و مخصوصا استفاده کردن از داروهای ضد بارداری

معلوم نیس اصلا منشا جوش چیه شایدم میدونه نمیخوادبه ما بگه هرچیه خداکنه زودتر خوب بشه روحیش ضعیف شده

ان شالله که هر مشکلی دارن هرچه سریعتر رفع بشه

شمام براش دعا کنید

ميدوني مشكل ما اينه كه دنبال درمان راحت و بي خرج هستيم عزيزم اگه با اينچيزا بيماريا درمان ميشد كه دي ...

بله دقیقا

با اینجای صحبت شما موافقم که طب سنتی ببشتر دنبال پیشگیری ست تا درمان

اما اینکه کدوم علم بهتره

طب سنتی یا طب مدرن امروز

نظر بنده اینه که هر دو

هر دو در کنار هم (یعنی ادغام هر دو طب)

طب مدرن بیشتر در جهت تشخیص و طب سنتی بیشتر در جهت درمان موفق تر هستند

حالا اگه هر دو در کنار هم قرار بگیرند میشه یک نوع طب عالی و بسیاررر کاربردی

در مورد کلاهبردار بودن اشخاص در طب سنتی هم باید بگم

بهتره که ما آدما همه رو جمع نبندیم در قضاوت هامون

آدمای خوب و با وجدان هنوز خییییلی زیادن

عزیزم برای خوشرنگ شدن پوست یه نسخه میتونید بپیچید 

یا برای زیاد عرق کردن زیر بغل 

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
عزیزم برای خوشرنگ شدن پوست یه نسخه میتونید بپیچید  یا برای زیاد عرق کردن زیر بغل

غذاهای ممنوعه (انواع فست فودها، شیرینی جات مصنوعی، تنقلات و ...) نخورید

ماست و چای رو هم به کل حذف کنید

اولی که زیاد نمیخورم 

چایم که اصلا حتی یه دونه  اما ماست میخورم 

عزیزم منظورم ماسکی گیاهی یا خونگی بود

(چیزچیست) ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کلمه ایست شگفت انگیز در زبان فارسی که میتواند جایگزین کلماتی دیگر شود.   
2706