2726
به جان خودن یه خانم اینجا تاپیک سیاست نمیدونم چی چی داشت دوسال پیش میگفت برین دست شوهرتونو ببوسین بگ ...

مارال خدایی بعضی حرفاش خییلی جالب بود راهکار خوب میداد ولی من اینو ازش نشنیدم ک دست شوهرتونو ببوسسد و اینا

لیلی آن عشقم که مجنونش تو باشی💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از همسرت .. یا مستقل از پدر شوهرت میشی؟

شوهرم از پدرشوهرم نمیتونه جدا بشه! 

من باید جدابشم ازشون

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒
😔 عزیزم .. انشاالله از این به بعد فقط آدما و اتفاقای خوب سراغت بیاد

قربونت گلم

نمیدونم چرا با همون سرعتی که مایحتاج زندگیمون داره گرون میشه و به سختی بدست میاد، با همون سرعت فرهنگ و ارزشهامون دارن ارزون میشن و راحت از دستمون میرن.... 😔😒

چ حرفا...والا توخونه بابام راحتترم بودم تازه بابام هنوز که هنوزه همونقدر بهم پول توجیبی میده میگه هنوز واسم انگارشوهر نکردی بعدامروزه ماشالا همه تحصیل کرده وشاغلن ولنگ یه قرون دوزار بامنت شوهر نیستن ازخداشم باید باشه که من قبول کردم زنش شدم

همیشه سکوت نشانه تایید حرف طرف مقابل نیست!گاهی نشانه قطع امید از سطح شعور اوست...
چ حرفا...والا توخونه بابام راحتترم بودم تازه بابام هنوز که هنوزه همونقدر بهم پول توجیبی میده میگه هن ...

والا دور از جون بقیه به برده ی جنسی هم در ازای رابطه و کار خونه نونشون رو میدن بعضی خانما خودشون رو در همین حد پایین میبینن

2706