2733
2734

سلام بچه ها من به یه مجلسی دعوت شدم که همه با مانتو هستن ولی یه جورمانتوهایی که مثل پیراهن هست حریرو کار شده  در ضمن تپل هم هستم از کجا بخرم تهرانم راستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مزونا مزون سپیده انصاری خوبه

کجاست شوهر میتونه بیاد داخل

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
2731
2738
انلاین هست 

ای خدااااا  میگم ادرس مزون کجاست   شوهرامونم میتون بیان داخل🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔
سپیده انصاری ، الیمو، سوییت دولچه، الیدا .... اینا خیلی مانتوهای قشنگی دارن. ولی دیگه زیر هفتصد تومن ...

چه خبر ۷۰۰ تومن 

ای خدااااا  میگم ادرس مزون کجاست   شوهرامونم میتون بیان داخل🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

میگم مرزون انلاین هست

حضوری نیست

ای خدا🤣🤣🤣

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
میگم مرزون انلاین هست حضوری نیست ای خدا🤣🤣🤣

من فک کردم  میگی شوهرم انلاینه خخخخخخ😂😂😂😂

چه خبر ۷۰۰ تومن 

تو پیجشون آدرس هست. ولی بعضی هاشون فقط آنلاین هستن. توی مزون‌ها معمولا آقایون نمیشه بیاد چون خانومها اونجا راحتن خود فروشنده هاشون هم بی حجابن

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2706