2737
2734
عنوان

پدر شوهرم و مادر شوهرم در عرض یه هفته فوت کردن

| مشاهده متن کامل بحث + 16673 بازدید | 307 پست

دوستایی که شیرازی هستن لطفا خودی نشون بدن بخاطر ثوابش وقتایی ک استارتر دانشگاهه بچه رو نگه دارن 

من شیرازی نیستم 

وگرنه قدم برمیداشتم 

سایت گروه تحقیقاتی عباس منش برای هر مشکلی عالیه
عزیزم بزرگ کردن یه بچه و رسیدگی بهش سواد میخواد رو حیه مناسب میخواد شرایط خوب میخواد من میترسم از پ ...

عزیزم خودت به خدا بسپر ، هر کمکب بخوای من حاضرم از هم فکری تا اطالاعات تا مادی ، ولی اون بچه خیلی حالش بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من گفتم میخوام بدمش پرورش گاه؟ یا ولش کنم؟ من گفتم این شرایطتو چجوری میتونم مدیریت کنم؟

خدا به همسرت صبر بده.

ببین چ عزتی پیش خدا داشتی ک این هدیه رو برات فرستاده.

عزیزم میتونی صب بذاریش مهد.عصرهم کلاساتو باهمسرت هماهنگ باش ک بچه تنها نمونه.فوقش ی ترم اضافه تر میخونی.

ماهی یکبارهم کارگر بیار تا خونه رو تمیز کنه.ماهم دعا میکنم خدا بهترینها رو برات پیش بیاره.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.

استارتر عزیز شرایط شما رو میتونم درک کنم واقعا سخته شما اول زندگی و دوره خوشگذرونیتونه ولی حالا یه اتفاقی افتاده که نمیشه کاریشم کرد تقدیر خدا بوده شرایط سختیه وهر کسی از پسش برنمیاد ولی شما توکل کن بر خدا وبخاطر خدا اون بچه رو نگهدار اون بچه به اندازه کافی بی کس وغم داره تنها کسش که باشین شما وبرادرش ازش دریغ نباشین دیگه چیکار میشه کرد باید ساخت فقط تروخدا با اون بچه مهربون باش خدا عوضش میده

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....
2731
عزیزم نگفتم میخوام بقیه بزرگش کنن واقعا نیاز دارم وقتی دانشگام پیش یه ادم مطئن باشه ک خیالم راجت با ...

الهیییی بگردم بره اون بچه😭

دوستان استارتر نگفت نمیخواد نگه داره و بزاره پروشگاه و جای دیگه

اومده فقط نگرانیاشو بیان کرده شاید یه کمکی بشه بهش

گلم اگه سنش بیشتر بود سخت تر بود ولی اون بچه الان چیز زیادی نمیدونه و خیلی چیزارو متوجه نیست

سنش پایین خیییلی میتونی مثه بچه خودت تربیتش کنی 

معلومه خیلی ام دوسش داری پس مطمئن باش سختت نمیشه

و اینکه به قول بچه ها یا یه پرستار مطمئن بگیر یا بزارش مهد

اینکه گفتن پیش مادرت بزاری ام خیلی پیشنهاد قشنگیه😍

میشه منم مامان شم  
عزیزم انقدر قلبم به درد اومده که خدا میدونه اگه شرایطشو نداری بده من بزرگش میکنم .وای خدا فقط یه لحظ ...

عزیرم من نگران اینم ک خودم براش کم بذارم بعد میتونم یه کسی دیگه اعتماد کنم؟مگه جوجس ک نتونتم ازش مراقبت کنم بدمش به شما

2738
عزیرم من نگران اینم ک خودم براش کم بذارم بعد میتونم یه کسی دیگه اعتماد کنم؟مگه جوجس ک نتونتم ازش مرا ...

توکل کن به خدا ان شالله میتونی کتاب تربیت کودکم بگیر بخون پیش روانشناسم برو راهنماییت کنه برا رفتارت باهاش

انقد دوست دارم که اصلا همه چیز نینیمون به تو بره😍😍😍

نگهش دارین یه بچه سه ساله کاری به کار شما نداره

وقتهایی هم نیاز دارین دونفره باسین یادرس دارین به خاله یا عمه...بگین نگهش داره

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

اسی بیا تاپیکم بگو چه رنگی میبینی بقیم بیانhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3005122/این-عکسو-هر-کسی-یه-رنگی-میبینه-بگید-چه-رنگی-میبینید-شما?postId=97706538بیاید ید شما چه رنگی میبینید این کفش رو

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️

سنش که کمه خودت میتونی تربیتش کنی انگار که بچه ی خودته 

الان بیست سالش بود می اوندباهات زندگی میکرد خوب بود

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
2706