2726

دعوت نامه دارم چجوری میتونم کارای مهاجرتمو از راه آسون حل کنم؟

چقدر پول لازم داره؟

البته بدون در نظر گرفتن کار و خانه برای اونجا

فقط برای مهاجرت چقدر پول لازمه؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘

شیما جان،

اول پاسپورت بگیر و دو هفته بعدش برو سفارت هند و نوبت بزن و تشکیل پرونده بده و دلیلت رو واسه ویزا بنویس(اینترنتی نوبت میدن)

پرینت حساب بانکی (گردش مالی)

پرینت بیمه

پرینت و شماره سریال فیش حقوقی

ضمانت برگشت(چیزای مختلف هست)

عکس مخصوص سفارت

و چند مورد دیگه

)هر چی بیشتر بهتر)

اماده کن و تو پروندت بزار

برگه اجازه سفر و ... هم اماده کن

وقت مصاحبه دلیلت رو از مسافت بگو

اگه اینارو حل کنی راحت ویزا میگیری

اگرم بوجش رو داری یه وکیل بگیر کاراشو و فرم رو خودش پر میکنه و وقت میگیره واست ولی نیاز نیست

🌷🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه با دعوتنامه میری ویزات توریستیه نه ویزای مهاجرتی  پس مجبوری در یه بازه زمانی اونجا رو ترک کنی در ضمن اجازه کار و اقامتم نداری هندم کشور زیاد  جالبی نیست 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2728
شیما جان، اول پاسپورت بگیر و دو هفته بعدش برو سفارت هند و نوبت بزن و تشکیل پرونده بده و دلیلت رو وا ...

ممنون عزیزم بابت توضیحات کاملت

هزینش حدودا چقدر میشه؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
ممنون عزیزم بابت توضیحات کاملت هزینش حدودا چقدر میشه؟

ببین گلم هزینش رو نمیدونم(حداکثر ۲۰۰ تومن کارای مختلفش جز پاسپورت ها) اما اگه نمیتونی زنگ بزنی و واجبه تا خودم به جات به روابط عمومی کنسولگری ز بزنم؟

🌷🌷

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا
ببین گلم هزینش رو نمیدونم(حداکثر ۲۰۰ تومن کارای مختلفش جز پاسپورت ها) اما اگه نمیتونی زنگ بزنی و واج ...

نه دستت درد نکنه عزیزم

ممنون که انقد مهربونی❤