2737
2734

چرا وقتی من آزارم به کسی نمیرسه، آدم آروم و کم حرفیم...به زندگی کسی کاری ندارم...همه تو زندگیم سرک میکشن و دخالت میکنن؟! چرا؟! مگه من به کسی کاری دارم؟ مگه من کیو اذیت میکنم؟!حتی زیاد کسی حرف زدنی از من نمیشنوه...اما همه ی رفتارام تحت نظر ک کنترله...خسته شدم...خسته

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

کارم شده اشک ریختن...خواهش میکنم همتون برام دعا کنین...از ته دلتون

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو این دوره زمونه اگه بقیه نفهمن که میتونی از خق خودت دفاع کنی و و جلوشون وایستی،سوارت میشن

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2728
2738

فقط کافیه پیش شوهرم نباشم....همه جای منو میگیرن...

تصور تو شبیه اینه که گرگ چون تو اونو نمیخوری اونم تو رو نباید بخوره بقول شاعر با بدان بد باش و با نیکان نکو/ جای گل گل باش جای خار خار

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
دو تا پست اول دقیقا نظر منه شما باید ب دیگران کاملا عکس چیزی ک هستیو نشون بدی تا دس از سرت ور دارن

وقتی برگردم شهر خودمون،وضعیت زندگیمو مشخص میکنم

نمیذارن آدم آروم باشه تا عصبیت نکنن ول نمیکنن. نمیذارن خوب بمونی

من یه بار یه جمله گفتم که کلا همه باهام موافق بودن جون آدم رو به لب میارن بعد داااااد میزنی اونوقت میگن وای چقد دهن دریده ای😂 اصلا بذا بگن دهن دریده ام والا

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
منم مثل تو هر کی از راه میرسه زندگیمو خراب میکنه گورشو گم میکنه  زورمم به کسی نمیرسه  فق ...

ببخشیدا منو شما لالیم اخه خخخخ سوارمون میشن

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
2706