2737
2734

چند روز پیش دوست مامانم با دخترش اومد خونمون...هیچی تو خونه نداشتیم رفتم از فروشگاه محلمون نسیه میوه وشیرینی اوردم شد حدود ۹۰....شوهرمم نبود...وقتی اومد انقد داد زد وابروریزی کرد ک چرا مهمونات بدون هماهنگی و بدون مرد اومدن...باید من خونه باشم تابیان...گفتم بابا اونا خانم بودن..خلاصه کلی دعوا کرد باهام کثافت😭ولی دیروز داشت از سر کار برمیگشت نیم ساعت قبل از اومدنش زنگ زد گفت نهار بزار با رییس و بچه ها میاییم خونه...گفتم هیچی تو خونه نداریم..گفت زنگ‌بزن رستوران و سوپری بیارن....منم زنگ زدم اوردن ومهمونیش تموم  شد...اما بعدش بهش با ملایمت گفتم..چرا واسه من مهمون میاد دعوا میکنی اما خودت بدون اماهنگی مهمون میاری😭😭😭😭

اللهی شکککرت

توام مهموناي خودت احترام بزار فقط

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عجب

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
توام مهموناي خودت احترام بزار فقط

نمیشه که. هر کی شخصیت خودشو نشون میده وقتی رییسش میاد خونه چطور بهشون بی محلی کنه اونوقت نمی گن خانوم فلان همکارمون چقدر بی فرهنگو بی شخصیته!

بنظرم بعضی جاها نمیشه مقابله به مثل کرد.

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2738
نمیشه که. هر کی شخصیت خودشو نشون میده وقتی رییسش میاد خونه چطور بهشون بی محلی کنه اونوقت نمی گن خانو ...

وقتي زبون ادميزاد جواب نده

براي زبون نفهم بايد مقابل ب مثل كرد

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤