2726
عنوان

همش بوس میکنن😭

451 بازدید | 24 پست

سلام 

نوزادم نه روزشه همش مهمون میاد بوسش میکنن😢الن ی مهمون داریم مامانبزگ شوهرمه بوسش کرد بعد سرفه میکنه گلوش پره چرکه صدا میده😣بچم مریض نمیشه؟؟؟؟ب همه میگم بوس نکنن این یکی اخلاقش خاصه روم نشد 

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دختر خودمو بعد پنج روز بوسش کردم آخه نوزاد حساسه نباید خیلی بهش نزدیک شد وبوسیدش

معجزه زندگیم ترنم من 25 آبان سال 97 ساعت8و40دقیقه صبح بعد از یازده سال انتظار فرشته زمینی ما شد.خدایا عاشقتم  
2728
خو نی نی نازه آدم دلش میخواد قورتش بده  کی باشه نی نی من دنیا بیاد 😍

خوب بنظرت مریض نمیشه؟

لطفا اگ امصامو میخونید تا آخرش بخونید خداروشکر بخاطر اینکه پرنیای عزیزمو بهم داده.میخوام لاغر شم بدزایمان وزن اولیه ام ۹۳ وزن الانم۸۵ هدف اولم ۸۰ هدف دومم ۷۵ هدف نهاییم ۶۹ باقد۱۶۸😁به امضام دست نمیزنم  خداروشکر ک پرنیا مو برام‌حفظ کردی عاشقشم میمیرم براش ب هدفم رسیدم و امروز ۱مهر ۱۳۹۹.    ۶۵ کیلو هستم و خدارو شکر میکنم بخاطر اراده ای ک بمن داده
من دختر خودمو بعد پنج روز بوسش کردم آخه نوزاد حساسه نباید خیلی بهش نزدیک شد وبوسیدش

منم خودم دلم نمیاد بوسش کنم  😑😑😑اینا مریض ان بوس میکنن جیگرم داره میسوزه

خیلی بده منم بدم میاد بچت جوش میزنه صورتش بچه خواهرشوهرمو همه میبوسن انقدر بدم میاد من بچه دارشم بچه مو نمیزارم کسی از صورتش ببوسه حتی خودمو شوهرم 😌😌

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  

اول ک قدمش مبارکه خدا برات حفظش کنه زیر سایه امام زمان ولی وای خیلی تو مخه این مشکل ولی کاریش نمیشه کرد قسم میخورم چندساله حتی یه نوزادو نبوسیدم اخه گناه دارن پوستشون لطیفه ولی توروخدا مث آجی من حساس نباش از وقتی ب دنیا اومده بچه سالم و سرحال و مث دسته گل میمونه هرروز متخصص میبره دیوونش کرده

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
من وشوهرم اصلا نوزاد رو بوس نمیکنیم میگیم اینکه نوزاد گناه داره مریض میشه ..اذیت هم میشه..فقط دستاش ...

دقیقن این درسته 😊ایشاالله همیشه سالم باشه

خدایا شکرت که بهم نی نی سالم دادی  1399\10\30 مثبت شد بی بی چکم  
2706