2737
2734

خانوما دوباره سر یه چیز کوچیک دعوا راه انداخت😐پریشب بود دوستم زنگ زد که همه بچاهای دبیرستان و راهنمایی دورهمی گرفتیم تو پارک دوستم دعوتم کرد و گفت شام و همه چی مهمون من خب منم افسرده شده بودم دلم هم واسه دوسام تنگ شده بوداونا هم بعد ازدواجم ندیدن اصلاح کردم چه شکلی شدم چندتاشون بچه داشتن میخواستم بچه هاشون روببینم به شوهرم گفتم برم؟گفت نه😐هی میگم چرا میگه خوشم نمیاد میگم دلیلشو بگو میگه نه منم اومدم بازبان نرم زنانه راضیش کردم و برای اینکه بعدا حرفی پیش نیاد و تهمتی به من نزنن و اون خیالش راحت باشه گفتم خواهرم هم میبرم چقدر براش دلبری کردم تا راضی شد گفت برو منم زنگ خواهرم زدم گفتم میای فردا همراهم که تنها نباشم اونم از شوهرش اجازه گرفت شوهرش گفت باشه این از پریشب بیاین همگی تا بگم سر این موضوع چه برسرم اورد

خب بقیش...

هموطن عزیز،اگه مخالف من هستی،حتما ریپلای کن .خواهش و التماس میکنم که اگه دل پسر،دختر یا بنده ای رو شکوندید و ازش سو استفاده مالی و روحی کردید،ازش حلالیت بگیرید،(میدونم خیلی ها واسه ظلم هاشون توجیه میارن و به خودشون دروغ میگن که فلانی حقش بود یا من قصدم این نبود و یا شرایط اون روزهای من فرق داشت و باعث شد بد باشم اما باور کنید آه و نفرین اون اشخاص(یا شخص) آرامش واستون نمیزاره و تو همین دنیا روزگارتون رو سیاه میکنه،پس حلالیت بگیرید تا رنگ آرامش رو ببینید وگرنه پیش خدا درد دل کردن و اشک ریختن سودی نداره چون حق الناس هست. ممکنه اون انسان که شما به خاطر  پول و غرور باهاش بازی کردید زندگیش و روح و روانش تا ابد نابود شده باشه.پس اگه میخواید تو این دنیا و دنیای ابدی اروم باشید برید پیشش و اشک بریزید و جبران کنید.خدا از ادمایی که ادعای زرنگیشون میشه و ظالم هستن بدجوری تقاص میگیره...و پوستشون رو تو همین دنیا میکنه...ا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یعنی مدیونی اگه را دوستش تا سرکوچه ام خاس بره بزاری بره

از مردای پرو بدم میاد😑😑😑

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738
بگم باقیشو؟

خو جلبک که نیستیم اینجا بگو دیه عجب😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2706