2737
2734

اولی ۲ساله دومی ۶ماهه ☺ناخواسته بود 

حسابی اذیتم ولی سالم باشن ان شالله زودتر بزرگ‌بشت 

😔😔😔😔😭😭😭خدایا ناامیدمون کردی مسعودو بردی پیش خودت هر کسی امضامو دید برای عزیز از دست رفتمون فاتحه بخونید

پسرم یک سالشه و خدارو شکر باردار نیستم

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من که نه ولی دوستم وقتی دخترش ۹ ماهه بود حامله شد قرص خرید بندازه ولی دلش نیومد الان دوتا دختر داره ماشالله خیلی نازن ولی دوستم خیلی سختی میکشه اصلا تایم استراحت نداره بنده خدا

2731

اولی خواسته و ۹ ماهش . انشالله همین یکی بمون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738
دخترم یسالشه

عزیزم قد و وزنش چنده ؟؟

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    

من خودم پسرم سه سال و نیمه دومی رو خودم خواستم حامله شم ولی مشکل دار شدم دوازده روزه استراحت مطلقم پسرم بی نهایت اذیت میکنه بخدا خسته شدم به شوهرم میگه بچه رو با خودت ببر میبینی منو اذیت میکنه میگه به من چه من که دومی رو نخواستم تو خودت میخواستی پس تحمل کن😭😭😭😭انقدر ناراحتم که حد نداره......

من خودم پسرم سه سال و نیمه دومی رو خودم خواستم حامله شم ولی مشکل دار شدم دوازده روزه استراحت مطلقم پ ...

اخه وقتی شوهرت دومی نمیخواست چرا آوردی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
من خودم پسرم سه سال و نیمه دومی رو خودم خواستم حامله شم ولی مشکل دار شدم دوازده روزه استراحت مطلقم پ ...

الهی من اولیمو خودم میخواستم شوهرم همین حرفو میزد دقیقا .الانم وایستادم تا خودش دومی رو بخواد یه خورده نازم کنم بعد شاید دومی رو بیارم..ولی اصلا حال بارداری ندارم.

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂

پسرم دوسال و نیمه‌ست و 14هفته باردارم..قبل از اینکه باردار شم هم دوست داشتم هم نداشتم.. ناخواسته بود ولی الآن اصلا راضی نیستم..چون مشکلاتم خیلی زیاده

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706