2733
2734

اینم میگوی سرخ کرده خودم پز😋😆رژیمم ولی بازم هوس کردم ای خدااا😐😒خانمای عزیز راستی بگم وه نگین نگفت . شدهرم ماهی و میگو میفروشه خودمونم بوشهری هستیم یعنی میگو و ماهی جنوبی اصیل و تازه میده دستتون تضمینی هم هست با مناسب ترین قیمت ارسال به مازندران و شمال و تهران و... هم داشته هرکس خواست بگه تا پیجشو بدم برید سفارش بدین حالشو ببرید 

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خامه قنادی از خود قنادی خریدم،باز بود بیته بندی نداره،ظرف بردم ی کیلو خریدم. کیک پختم و برش د ...

میتونی طرز تهیه شو برام بنویسی؟ممنونت میشم بیخش ها. مرسی که وقت گذاشتی اینم تایپ کردی 

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2731
میتونی طرز تهیه شو برام بنویسی؟ممنونت میشم بیخش ها. مرسی که وقت گذاشتی اینم تایپ کردی 

بیا عزیزم،سوالی هست در خدمتم

فقط اینکه این دستور تقسیم کرده مواد رو و یکی رو کاکائو زده من نزدم،ففط نصف کردم و پختم.

بعد ک پختی کیکتو خواستی روش خامه بمالی و موز بزاری وسطش و فیلینگ کنی،اول رو سطح کیکت حتما با آبمیوه کمی بمال روش با فرچه بمالی که کیکت خیس نشه ها،بعد ک خامه مالیدی موز و گردو یا موز و شکلات چیپسی بچین روش،بعد تیکه دوم کیک بزار با کف دستت فشار بده کمی تا خوب بچسبه ب خامه زیرش،باز با فرچه آبمیوه بزن رو کیک دومی،و روی اونم خامه بکش و کلا خامه کشی کن...

توی نت بزنی خامه کشی و فیلینگ کیک،خیلی خوبه عزیزم 

بیا عزیزم،سوالی هست در خدمتم فقط اینکه این دستور تقسیم کرده مواد رو و یکی رو کاکائو زده من نزدم،ففط ...

قربونه دستت مرسی از کمکت

لطفا برای ازدواج خواهرم و بهتر شدن وضعیت زندگیمون دعاکنید دوستای گلم.
2738
یه سوال عزیزم: ته اینارو چطور میچسبونی بهم؟خمیری چیزی استفاده میکنی؟

ته چیو عزیزم،عکس ریپلای نشده برام

اگر منظورت پیراشکی مرغه،بله خمیرشو اول باید درست کنی مواد بزاری بینش،بعد بپیچی یا مثل من با چنگال لبه هاشو بچسبونی بهم.

عزیزان دل خواهر

ی کدبانوی ترک دستور ی اش دوغ عالی رو بده بهم  امتحان شده باشه فقط با فوت کوزه گریش بگه ها 

قربون محبتتون❤❤

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706