1822
1823

من همیشه از غذاهام عکس میگیرم ‌.ولی  ریختم رو لب تاب☹

وزن فعلی ۶۸وزن هدف ۵۶قد ۱۶۹ میخوام از فکر بچه بیام بیرون فقط تلاش کنم بدون فکر کردن بهش میخوام دوباره به کاهش وزنم ادامه بدم درکنارش کارهای لازم برای بارداریمو انجام بدم .امروز ۹۸/۹/۱۴😊😊😊😊😊😊😊برام دعاکنید
مرغ روی نمک

چجوریه بگو

وزن فعلی ۶۸وزن هدف ۵۶قد ۱۶۹ میخوام از فکر بچه بیام بیرون فقط تلاش کنم بدون فکر کردن بهش میخوام دوباره به کاهش وزنم ادامه بدم درکنارش کارهای لازم برای بارداریمو انجام بدم .امروز ۹۸/۹/۱۴😊😊😊😊😊😊😊برام دعاکنید

در شرایط بد اقتصادی ما بهتون میگیم چطور فرش بخرید؟

1825

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
1856

من بیشتر از دسر ها و ژله هام عکس میگیرم 

اونا رو بزارم؟

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
1826

کاش زندگی از آخر به اول بود                           👈پیر به دنیا می آمدیم....                               👈آنگاه در اثر رخداد یک عشق جوان میشدیم...  👈و بعد نیمه شب تاریک با نوازش های مادر آرام میمردیم....                                              ولی بازم خدارو شکر...😅

یعنی مرغ نمکی

نصف قابلمه رو نمک میریزی، بعد مرغو میزاری روی نمک و اینجوری پخته میشه،،، من تابحال درست نکردم اما تعریفشو زیاد شنیدم

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
1845