2733
2734
عنوان

خانومااااا کمک😢😪

84 بازدید | 7 پست

سلام گل گلیا

کسی هس قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کنه؟

عوارضی براتون داشته؟

برای چی مصرف میشه

دکتر شبی۲تابرام تجویز کرده

ممنون میشم کمک کنید💖💋💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خونریزیم قطع نمیشد دکتر واسم نوشت اصلا بدردم نخورد/ عوارض برا من که نداشت 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
2731
مرسی از کمکت عزیز دلم😘

برای تنظیم پریود من میخوردم 

نه عوارض نداشت

بلاخره منم بعد هفت سال مامان شدم.خدایا خودت نی نیمو  حفظ کن صحیح و سالم بیاد بغلم ..ان  شاءالله  روزی همه منتظرا....منتظرا ناامید نباشید فقط من یک درصد هم فکر نمیکردم باردار بشم ولی بلطف خدا شدم😍❤
مرسی از کمکت عزیز دلم😘

برا چی میخای مصرف کنی؟ اگه برا تنظیم میخای بهتره بری سراغ داروهای دیگه،، بدرد نمیخوره،، خواهش گلم 

یک خیابان کرده مجنونم🌷 تو می دانی کجاست؟/ آن خیابان کوی جانان قطعه ای از کربلاست 🌷یک خیابان دل ربوده از تمام عاشقان 🌷 هست آنجا جای پای مهدی صاحب زمان🌷 یک خیابان گشته تنها جلوه گاه عالمین🌷 یک طرف قبر ابوالفضل یک طرف قبر حسین 🌷کاش در بین دو شاهد عمر پایان می گرفت🌷 کاش جانم را اجل در آن خیابان می گرفت 😢
برا چی میخای مصرف کنی؟ اگه برا تنظیم میخای بهتره بری سراغ داروهای دیگه،، بدرد نمیخوره،، خواهش گلم&nb ...

برا آزاد سازی تخمک آزاد نشده دکتر تجویز کرده😪

زندانیان جرایم غیر عمد😂

2738