2737
2734
عنوان

شوهرخالم خالمو از خونه بیرون کرد

250 بازدید | 10 پست

خالم وقتی ازدواج کرد تا نزدیک 10 سال بچه نیاورد الان 32 سالشه ی بچه ی ساله داره کلا از وقتی بچش به دنیا اومد شوهرش خیلی تغییر کرد اصلا بهش توجه نکرد قبلا هی براش گل میخرید توجه میکرد ناز کشی میکرد ولی الان ی جوری شده به همه چی گیر میده همش میگه تقصیر توعه تو تو تو ....

خلاصه خالم دیگه خواب نداره البته شوهرش تو بچه داری کمک میکنه ولی چون دیر بچه آورد از اول سختی نکشیده بود الان براش خیلی سخت میگذره افسردگی پس از زایمان گرفته شوهرشم به همچی گیر میده همش باهم دعوا میکنن دیگه دیروز دعواشون شده شوهرش زنگ زده به داییم که بیا خواهرتو ببر خلاصه خالم اومده خونه ما مونده ینی چی که زنگ زده بیاید ببریدش خانواده ما کلا خیلی به خالم توجه میکنن ولی ی جوری شده ک دیگه انگار هیچ کس از ته دل دوسش نداره شوهرش بهش توجه نمی کنه 

حالا دوباره باهم آشتی میکنن برمی گرده ولی این رفتارش اصلا پسندیده نیست دلم برای خالم خیلی می سوزه مطمینم هستم که شوهرش حاضر نیس بره مشاوره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کاش مردا یکم خانوما رو درک میکردن

وگرنه تمام مشکلات حل بود

همسر من به احساسات. و دلخوری های من میخنده ولی غرور مسخره خودشو خیلی قبول داره

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2731
کاش مردا یکم خانوما رو درک میکردن وگرنه تمام مشکلات حل بود همسر من به احساسات. و دلخوری های من میخ ...

آقایون معمولا احساسی نیستن 

جایی که قانون به پایان رسد، ظلم آغاز می شود... 
آقایون معمولا احساسی نیستن 

نمیخوام احساسی باشه 

فقط درک کنه همین

بفهمه این خصلت خانوماست ، بفهمه گریه نشونه ضعف نیست 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
نمیخوام احساسی باشه  فقط درک کنه همین بفهمه این خصلت خانوماست ، بفهمه گریه نشونه ضعف نیست&nbs ...

میدونی چقد دید مردا با ما متفاوته اونا گریه رو ضعف میدونن 

جایی که قانون به پایان رسد، ظلم آغاز می شود... 
2738

سلام 

معمولا در این افراد که دیر فرزند دنیا میاد این مشکلات وجود داره حل میشه به مرور زمان . میدونید حساسیت روی بچه دنیا اومده و ایجاد شرایط جدید برای زوجین .تغیرات هورمونی زنانه .و استرس سلامتی کودک تازه متولد شدهو... اینها باعث میشه که والدین پرخاشگر بشوند .مهم اینه که دوام نداشته باشه . افرادی که زود فرزند  گیررشون میاد تقریبا این موارد رو گذروندند . اما اونها تازه میخواهند مرحله جدید زندگی رو هضم کنند . صبر و شیبایی میتونه راه گشا باشه