2733
2734
عنوان

مدیر ساختمونمون رو اعصابمه اه

208 بازدید | 13 پست

من طبقه آخرم ساختمون نوساز بوده نشست کرده

این خانم به هر بهونه ای پامیشه میاد در میزنه یکیو میاره تو‌خونه 

خسته شدم دیگه 

میخواد تو خونه زندگی من فضولی کنه اعصابمو بهم ریخته

اصلا چه معنی داره خودشم میاد تو 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم       مدیر ساختمون بودن   انقدر  دردسر داره           فکر می کنی  ایشون بدش میاد مثل بقیه  بیخیال بشین توی خونه اش و کاری به هیچی نداشته باشه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
چکار کنم خوب سقف نشتی داره جونشون درومده چند ماهه درست نمیکنن

بگو یه دفعه بیاین درست کنید سینما نیست که هر روز میاین ببینین

هر کس تفکرش با تو متفاوت است، دشمنت نیست. انسان دیگری است با دیدگاه دیگر، فقط همین.   
عزیزم       مدیر ساختمون بودن   انقدر  دردسر داره       &nbs ...

اوه چکار داره؟؟؟

مدیر ما ک از فضولی مدیر شده.حالا چهارتا قبضم میده کنارش!

اونقد فضوله و خسیس ک حد و حساب نداره.

اون برج هست ک مدیریتش سخته اپارتمان ده دوازده واحد مدیر بودن فانه

اوه چکار داره؟؟؟ مدیر ما ک از فضولی مدیر شده.حالا چهارتا قبضم میده کنارش! اونقد فضوله و خسیس ک حد ...

ما هم واحدامون زیاده ولی بخدا این مدلی ندیده بودم تا الان ده نفرو آوردن یا به هر بهانه ای میگه میام میبینم .رو‌مخمه کلافم کرده.الانم پسرمو بدخواب کردن رفتن

اوه چکار داره؟؟؟ مدیر ما ک از فضولی مدیر شده.حالا چهارتا قبضم میده کنارش! اونقد فضوله و خسیس ک حد ...

نه عزیزم      ما یه جا بودیم      انقدر همسایه ها اذیت می کردن     شار ژ نمیدادن    مدیر ساختمون قبلی گند زده بود .    کلی خرابی برای مدیر جدید گذاشته بود    بنده خدا می خواست ساختمان رو درستش کنه   بهش پول نمیدادن      شار ژ شون رو هم بزور میدادن            این بنده خدا  باید خونه به خونه می رفت تا بعد یه هفته پول جمع می کرد  تا بتونه مثلا پمپ رو درست کنه

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
نه عزیزم      ما یه جا بودیم      انقدر همسایه ها اذیت می کردن   ...

من تا حالا جایی نبودم مشکلی با ش ارژ داشته باشن.ینی چهارتا اپارتمان بودیم دوتا اول رو همه میدادن سومی هم ک‌کل ساختمون خانوادگی بود الان اینجام همه سالی دوبار میدن.ینی شش ماه رو پیش میریزن ب حساب مدیر.بخاطر همین تا حالا با مدیریت سخت روبرو نشدم😅