2733
2734

جنسیت همون شد که لباس خریده بودید؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه برعکس شده همش البته از قبله بارداریم بود

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

من رنگشو یه جوری برداشتم که برا هرودو خوب باشه همسرم عاشق دختره وتمام عشق وارزوش این بود که دختر دار بشیم که خداروشکر دختر بود بچمون

من یه مادرم ،یه همسر ویه دختر ویک خواهر وایا این زیبا نیست😍☺
من از زمان مجردیم خریده بودم🤭 اره همون شد

گس از من خل ترم هس😂

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

من از بچگیم خیلی چیزا جمع میکردم برا بچم ک خب معمولا دخترونس😬سر بارداریم همه گفتن پسره خودم از اول گفتم دختره مطمعنم ک همونم شد😍😬

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

من حسم میگه پسره دوسه دست لباس پسرونه خریدم..سونو ان تی گفت مشخص نیست.بقیه هم که از قیافه  میگن دختره..نمیدونم دیگه بخرم یانه..

ثمره ی عشق من و زندگیم توراهه.  💑
من از بچگیم خیلی چیزا جمع میکردم برا بچم ک خب معمولا دخترونس😬سر بارداریم همه گفتن پسره خودم از اول ...

اااووووهههه 

2706