2733
2734

سلام،مورد اعتمادن؟حقوقشون واقعیه ک آگهی زدن؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤

از 100درصد 90درصد ادمای داغون پیام میزارن همین که رزمه میدی مزاحمت میشن و چرت و پرت میگن من اصلا قبولش ندارم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره .من مترجمم ازاونجا پیدا کردم.

آگهیشون درست بود؟

میزان حقوقشون همون بود که نوشته بودن؟

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2731
از 100درصد 90درصد ادمای داغون پیام میزارن همین که رزمه میدی مزاحمت میشن و چرت و پرت میگن من اصلا قبو ...

براخودمم پیش اومده شیپور بود

آره. من همه شغل هامو از دیوار رفتم. فقط یکیشون بدقولی کرد و کلا حقوق رو نصف چیزی که گفته بودن داد. ا ...

چ خوب

پس بقیش حقوقا سروقت وکامل بودن

2738

اگر کار پیدا کردی بهت گفتن بیا از روز اول راجب همه چی باهاشون صحبت کن.راجب حقوق که بعد چند ماه زیاد میکنید و چقدر.بیمه.اصلا خجالت نکش,به بهانه اینکه کار میپره.و اینکه اگر صاحب کارت مرد هست اصلا رو نده و صمیمی نشو و پروفایلت عکس نداشته باشه

اگر کار پیدا کردی بهت گفتن بیا از روز اول راجب همه چی باهاشون صحبت کن.راجب حقوق که بعد چند ماه زیاد ...

سلام مرسی

برا شوهرم میخاسم

چنتا پیدا کردم ازشیپور

نمیدونم به همسرم بگم یا نه

دیوار,چون آگهیش پولی هست به قول دوستمون معتبر تر هست ولی,شیپور چون رایگان هست معمولا آگهی هاش,جالب ن ...

ولی شیپور پیداکردنش راحته ازلحاظ مشخصات

ازاین لحاظ نمیدونسم مرسی دوست خوبم

2706