1351
1341

الهی😟

عشق، برای اون‌هایی که می‌تونن فشار عصبیشو تحمل کنن خوبه. مثل این می‌مونه که بخوایین یک سطل آشغالِ پر رو روی شونه‌هاتون توی یک رودخانه‌ی شاش خروشان حمل کنید البته که عشق(توهم قلبی)بیش نیست و نمیدانم چطور میگویید هیچکس مثل او نیست و من عاشق او هستم فقط و در صورتی که عشق قطعا نتیجه یک رویارویی میباشد همین(البته اگر وجود داشته باشد)  دنیا نداره ارزششو که جدی بگیری هر تزشو

ای بابا کی به ما بدبختا رحم میکنه اخه

دوباره میخوام باربی شم😌😌😌من میتونم....مطمئنم.....تاریخ شروع:98/4/1......قد:175........وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی💪💪💪❤❤❤

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

مث ارزون شدن طلا که همه زاررر میزنن و میگن وای ما گرونی خریدیم دارمی‌سکته میکنیم کاش بره بالا بازم😐😐😐

ما مردم ایران خودمون به خودمون بد میکنیم

لیاقتمونه هر چی بلا سرمون بیاد

من ۲۰ تومت طلا خریدم گرمی ۴۷۴

ولی بخدا میگم عیی نداره بذار من ضرر کنم ولی مملکت رو روال بیفته

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
1274

بمیرم برای مستاجر ها خصوصا پدر مادر خودم

مشکل آب که رفع شد😑 مواظب درخت ها باشید با قطع درخت ها مشکل سیل و آلودگی داریم با قطع ریه های زمین ایران رو نابود می کنیم .بیایم با طبیعت مهربان باشیم زباله نریزیم درخت بکاریم 😍

بله اما وقتی یه مستاجر دیگه میاد با قیمت بالاتر....

شما باشی کی رو انتخاب میکنی؟😐😶

من مسئول این نیستم که بهت ثابت کنم حرفام راسته یا دروغ 😑 شما دوست عزیز هر جور دوست داری در موردم فکر کن...😁 من مشکلی با این موضوع ندارم !😄😃 تا وقتی که توی ایران بیشتر مردم فرهنگ این رو ندارن که هم دیگه رو ندیده و ندونسته قضاوت نکنن، من حرفی ندارم....😶👐 درضمن طرز فکر و عقیده من وابسته به محیط اطرافم هستش. من عادت دارم بر اساس واقعیت‌ها نظر میدم😉 همون طور که گفتم شما هر طوری دوست دارید قضاوتم کنید...😊⁦🙂

تو قطب جنوب برای اینکه گرگو شکار کنن ی چاقوی خونی میزارن تو برفا خونشو لیس میزنه ی مقدار از زبونش بریده میشه ولی نمیفهمه خون خودشه انقد لیس میزنه تا زبونش بریده میشه میمیره حکایت ماست

تو نور منی بین این همه سایه💛
ان شاء الله باعث و بانی این مشکلات ب جهنم واصل بشه  مردم یک نفس راحت بکشن البته اگر بدترش نیا ...

باعث و بانی همه چیز خود ما هستیم

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
1308
1335