2733
2734
عنوان

برای درمان کیست رحم چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 14371 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم والا 

هیچ راهی نیس حتی دکترگفت نباید ب کیست واژن دست بخوره مخصوصااینک معاوم نیس چ کیستیه برو سونو بیین چ نوعیه برای من کیستیک توخالی بود خطرنداشت ک گفت ممکنهئمادرزادی باشه ک مادرزادی بود کیست تخمدانمم همونجورمادرزادی ک صبح عمل ترکید

کیست واژنوبردارن توقسمتای دیک. بدنم پخش میشه ولی برای متومجبورشذن بردارن خیلی کیست رحم حساسه

خطرناکه؟

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
هیچ راهی نیس حتی دکترگفت نباید ب کیست واژن دست بخوره مخصوصااینک معاوم نیس چ کیستیه برو سونو بیین چ ن ...

من اول که کیست داشتم سونو دادم متوجه شدم ولی هر 6الی 7ماه میرم سونو میدم که دوباره کیست نداشته باشم ولی یه دکتر خوب بود کیست بعضی مواقع بادارو حله بعضی مواقع با عمل 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارم😍💝
2738
خطرناکه؟

مونده خب ب نوع کیست برای من بدنم مادرزادی دوباره میزنه توسونو گفت. کیست توخالیه اکثرکیستای رحم خوش خیمن ن خطرناک نیستن یامادرزادیه یالتهابی ازعفونت ک برای من کیست توخالی بوده و دادن پاتولوژی گفته بودمادرزادیه  ب دکارم گفتم میگن ک کسیت واژنودست نمیزنن پخش میشه گفت اگ ابسه میکرد باید برداشت ک برای من ابسه میکرددکارگفت ب همینحات پخش نمیه شاید جای دیگ بدنت بزنه شانس منه

کیست رحم وجود نداره اشتباها ب کیست تخمدان کیست رحم میگن عموم من عمم دکتر زنانه

فیبرو رحم رو با کیست اشتباه نگیرید کیست رحم هم داریم میتونید تو گوگل سرچ کنید

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
خطرناکه؟

عزیزم اگه در هر صورت رفع نشد میری لاپاراسکوپی 🤗

نترسون خودتو کسی با کیست نمرده

آهای توییکه میخوای پست بذاری ریپلای کنی اول فک کن بعد بنویس شاید یه حرفی بزنی بعد نتونی جم کنی فقط تاپیک نزن برام دعا کنین حواست باشه دری وری ننویسی کسی ازت ناراحت شه خدا فقط دعا های مارو گوش نمیکنه ها😏اگه جوابتو نمیدم نه اینکه زبون ندارم نه دارم خوبشم دارم اما دارم مراعات میکنم بخاطر یکی که اصلا نمیشناسمش یه گناه دیگه برام ثبت نشه خیلی ناراحتی بیا خصوصی برات قرص تجویز کنم وگرنه با تمام این وجود ریپلای کردی دری وری گفتی فقط میتونم برای حالت دعا کنم چون حالت خیلی بده سلیقه ی همه مثه هم نیست همه تو یه جور محیط بزرگ نشدن و این هم معنی اینو نمیده محیطی که تو بزرگ شدی بهتره مخالفی اوکی حرف می‌زنیم اما با آرامش جنگ نداریم اگه با جنگ میحرفی فقط و فقط یه کلام بدبخت خانوادته و جمله ی آخر لطفا با دقت تاپیکا رو بخون از هر چیز سو استفاده نکن جبهه نگیر مسخره نکن سرکوفت نزن تحقیر نکن همه حق انتخاب دارن حق نداری بجای کسی تصمیم بگیری خیلیا میان اینجا دردو دل پس مواظب حرف زدنت باش که بیشتر زخم نزنی به دلش تامامقصاوت ممنوع تو جای خودتی فقط حق نداری دیگر نو قضاوت کنی تو تو جایگاه اون نبودی     بی عرضگی هاتون رو تقصیر من نندازید با تشکر ``قسمت``
عزیزم اگه در هر صورت رفع نشد میری لاپاراسکوپی 🤗 نترسون خودتو کسی با کیست نمرده

ممنون عزیزم

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
فیبرو رحم رو با کیست اشتباه نگیرید کیست رحم هم داریم میتونید تو گوگل سرچ کنید

:پدیده ای به نام کیست رحم نداریم و کیست در تخمدان اتفاق می افتد که در این باره با تجهیزات پزشکی می توان کیست را تشخیص داد.

2706