1351
1273
عنوان

بازیگر

278 بازدید | 37 پست

سلام بازیگر مورد علاقتون کیه؟

از کی بدتون میاد؟ 

هم هالیوودی بگید هم ایرانی

من هالیوودی از جانی دپ و آلن ریکمن خوشم میاد، ایرانی هم شهاب حسینی که خیلی خوب بازی میکنه😘

از بهاره رهنما بدم میاد. خارجی هم از اما واتسون متنفرم

موردعلاقه:رایان گازمن.سحرقریشی.الکسیس تگزاس   

چندشا:جنیفرلوپز.ترلان پروانه

obiymy mene obiymy mene obymy mene 🤗  tak lahidno i ne pusksy   اینبار وقتی رفتین سینما داد بزنین دستت و بیار بیرون. درجا ۳۰ نفر سکته میکنن 🤣🤣

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
1334

عاشق متیو فاکس و جاش هالووی هستم!

بدجور!

از دخترا هم کاترین لانگفورد

ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم....

من نصف هالیوود رو دوس دارم....ایرانی زیاد نمیبینم اما نویدمحمد زاده خوبه....از شهاب حسینی بدم میاد فقط دوسه تا فیلمشو دوس دارم..

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍
1226

تام هاردی واکین فینیکس 😍😍😍😍

ونت ورث میلر ❤❤❤ 

کیرا نایتلی بدم میاد 😥😥😥 

حالم این روزا حالِ خوبی نیست /مثل حالِ عقاب، بی‌پرواز/شکلِ حالِ «ژوکوند» بی‌لبخند/مثل احوالِ تار بی‌«شهناز»

لئوناردو دی‌کاپریو عالیه👏👏👏

تو ایرانی هم رویا نونهالی و فرهاد اصلانی بازیشون رو قبول دارم

من مسئول این نیستم که بهت ثابت کنم حرفام راسته یا دروغ 😑 شما دوست عزیز هر جور دوست داری در موردم فکر کن...😁 من مشکلی با این موضوع ندارم !😄😃 تا وقتی که توی ایران بیشتر مردم فرهنگ این رو ندارن که هم دیگه رو ندیده و ندونسته قضاوت نکنن، من حرفی ندارم....😶👐 درضمن طرز فکر و عقیده من وابسته به محیط اطرافم هستش. من عادت دارم بر اساس واقعیت‌ها نظر میدم😉 همون طور که گفتم شما هر طوری دوست دارید قضاوتم کنید...😊⁦🙂

ایرانی لیلا حاتمی..اناهیتا همتی....

توی هالیودیا بردلی کوپر دوس دارمو از اما استون بدم میاد به نظرم واقعا بد بازی می کنه...ولی فیلمای خوبی رو انتخاب می کنه

من مادرم و هر دم دردی ز من زاده می شود.....و این کودک که در جای جای من جان گرفته....و با بطن سرد من خو گرفته...هردم خون مرا می مکد...و استخوان بودن مرا می جود...ودر من زاده می شود....من مادرم و می دانم شکست ضمیر نور چه دردی دارد...و چکیدن میل غزل ار سرانگشتانم چه وزنی دارد...ولی حیف که افتاب مرده است...و اینه چه پوج ز انعکاسی دگر بارور است.....من در عمق پوچ لحظه ها مادرم...زمانی که سکوت از صدای اشک هایم می چکید...و بوسه های پوسیده از لبانم می گریخت...فقط لحظه ها می دانستند که نگاهم ویران خواهد شد...من مادرم و لالایی هایم رفته است...تو بگو چند وقت است مرده ام؟ چند وقت است کودکم در گور خفته است؟
1331