2726
عنوان

خانم های متاهل بیاین.(سرگرمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 85 پست
مطمعنم الان پشیمون شده داره خودشو فحش میده میگ این چ گوهی بود ک خوردم😂😂😂😂

ن خیلی هم خوشحاله

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای پریودی از همش‌بد تر بود

خداروشکر زود تموم شد

الان سر خواهرمم همش استرس دارم 

حس عجیبیه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
من گفتم با اجازه اقا امام زمان و پدر مادرم بله  شوهر دوستت خجالت نکشید؟؟؟؟

بیچاره راه فرار نداشت اگر نه تو افق محو میشد میگه اصلا در موردش حرف نزنین 

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
من یه سیاه بخت بدبختم😭

ن عزیزم نگو اینجوری تو ازاد شدی‌اون بخش‌سیاهه

بیچاره راه فرار نداشت اگر نه تو افق محو میشد میگه اصلا در موردش حرف نزنین 

حق داره  

مثلا یه تیکه از دکلمه اش چیه بگو تورو خدا 

چی بود

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
خداروشکر زود تموم شد الان سر خواهرمم همش استرس دارم  حس عجیبیه

خب طبیهیع ب هر داره ی زندگز جدید با دوتا فرهنگ متفاوت شکل میگیره

من گفتم با توکل ب خدا و زیر سایه امام زمان و با اجازه ی پدرمادرم و دیگر بزرگترای مجلس ی نفس عمیق کشیدم گفتم بله

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
گلمممم واقعااا ممنونم از دلگرمیت ولی نه شوهر دارم نه عقدی😐😐😐😂😂😂شوخی بود 😐😐😐گیسااااامممموووو ...

تو رحت ی لحظه شک کردما😅😅👍🏼👍🏼

منم همینو گفتم ولی به نظرم باید اینارو تو دلمون بگیم  و با صدای بلند فقط بگیم بعله.

نه اتفاقا خیلیم قشنگه که😍

این و گفتم همه خیلی خوششون اومد 

حالا حیف وقت نبود وگرنه من ۱۴ معصوم و میگفتم😁

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
2706