2726
عنوان

خانم های متاهل بیاین.(سرگرمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 85 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من گفتم با توکل بر خدا و اجازه پدرو مادرم

ولی خیلی استرس داشتم قشنگ صدام میلرزید و تند گفتم فقط زود تموم شه

اه خیلی بد بود 

موقع حلقه انداختن دستم به وضوح میلرزید 

اصن موقعی که همسرم اومد ارایشگاه دنبالم همون لحظه پریود شدم

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
گفتم بنام نامیه یزدان با اجازه بزرگترای حاضر و بزرگترایی که حضور ندارن بعله

پس ماما ن و بابات؟

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
وای ی کاغذ در اورد از روش خوند ب صورت دکلمه عاقد مونده بود حیرون

مطمعنم الان پشیمون شده داره خودشو فحش میده میگ این چ گوهی بود ک خوردم😂😂😂😂

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
خیلی ضایع یود

من گفتم با اجازه اقا امام زمان و پدر مادرم بله 

شوهر دوستت خجالت نکشید؟؟؟؟

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺
من گفتم با توکل بر خدا و اجازه پدرو مادرم ولی خیلی استرس داشتم قشنگ صدام میلرزید و تند گفتم فقط زود ...

وای پریودی از همش‌بد تر بود

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2706