2737
2734
عنوان

خانم های متاهل بیاین.(سرگرمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من اینقدر استرس داشتم گفتم نکنه یادم بره تته پته نکنم خیلی بد بود  بعدشم بعد سه بار گفتم با اجا ...

منم خیلی استرس داشتم خجالت میکشیدم ولی اون با ی رویی ی هفت هشت دقیقه ای طول کشید

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.

من گفتم با اجازه بزرگترا ولی الان بابتش ناراحتم

باید میگفتم با اجازه مامانم و مامانم و مامانم 

والسلام

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود،گاهی نمیشود ک نمیشود ک نمیشود    گاهی بساط عشق خودش جور میشود،گاهی دگر تهیّه ب دستور میشود    گه جور میشود خودِ آن بی مقدمه،گه با دو صد مقدمه ناجور میشود   گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است،گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود    گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست،گاهی تمام شهر گدایِ تو میشود   گاهی برای خنده دلم تنگ میشود،گاهی دلم تراشه ای از سنگ میشود   گاهی تمام آبیِ این آسمانِ ما،یکباره تیره گشته و بی رنگ میشود    گاهی نفس به تیزی شمشیر میشود،از هر چه زندگیست دلم سیر میشود    گاهی به خواب بود جوانیمان گذشت،گاهی چه زود فرصتمان دیر میشود    کاری ندارم کجایی،چه میکنی،بی عشق سر مکن که دلت پیر میشود                ♡قیصرامین پور♡
2738
واقعا😂😂😂😂 منم گفتم با اجازه پدرمادر

سلام عزیزم چطورید خوبید

تاپیکتون گم کردم بیام حالتون بپرسم ببخشد

عمری صبور، درد کشیدی، چه بی صدایک روز صبح زود، پریدی، چه بی صداراحت بخواب، ای گل نیلوفری، بخوابما مانده ایم و غربت بی مادری، بخواب.............. خدا همه رفتگان خاک رو بیامرزه روحشون شاد  ممنون میشم برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید.
عجب دوستی😂😂😂😂😂 من گفتم با اجازه حضرت صاحب الزمان و پدر و مادرم بله🙃🙃🙃🙃

منم همینو گفتم ولی به نظرم باید اینارو تو دلمون بگیم  و با صدای بلند فقط بگیم بعله.

من بعد بله گفتنم یه لحظه جو گیر شدم خواستم کل بکشم حتی دهنمو باز کردیم ولی کنترل کردم خودمو و فقط شوهرم فهمید هنوز هم بهم میخنده😂😂😂

من همونم که دیوونه میشه برات💚💚پاسخگوی سوالات شما در زمینه موسیقی برای یادگیری بزرگسالان و کودکان 💖💖
من فقط گفتم بله.کلیم پیرای فامیل ناراحت شدن که چرا نگفتی با اجازه ی بزرگترا.😂منم گفتم اجازه داده بو ...

😅😅😅

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
2706