1345
1341
عنوان

خانم های متاهل بیاین.(سرگرمی)

| مشاهده متن کامل بحث + 606 بازدید | 85 پست

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

اخی اللهی انشالله خوشبخت بشی

من یه سیاه بخت بدبختم😭

یه سری داشتم برای یه پسره خالی می بستم که مخش رو بزنم😁گفت کجا زندگی میکنی گفتم پاریس 😐گفت کجاش؟😬هرچی فکر کردم جاییش رو بلد نبودم🤦‍♀️گفتم میدون امام😐😐😐😐😐😐بلاک کرد🚫😐مگه همه جا میدون امام نداره؟😐🤔
من گفتم با توکل بر خدا و اجازه پدرو مادرم ولی خیلی استرس داشتم قشنگ صدام میلرزید و تند گفتم فقط زود ...

وای پریودی از همش‌بد تر بود

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
1350
مطمعنم الان پشیمون شده داره خودشو فحش میده میگ این چ گوهی بود ک خوردم😂😂😂😂

ن خیلی هم خوشحاله

😘😘😘خدای مهربون عشقم و ثمره ی عشقم راخودت واسم حفظ کن    تیکر تولد دوسالگی دخترمه.
نگو اینجوری کسی که سیاه بخته اونه. تو الان خوشبختی و آزاد

یه چیز بگم ناراحت نمیشی؟

یه سری داشتم برای یه پسره خالی می بستم که مخش رو بزنم😁گفت کجا زندگی میکنی گفتم پاریس 😐گفت کجاش؟😬هرچی فکر کردم جاییش رو بلد نبودم🤦‍♀️گفتم میدون امام😐😐😐😐😐😐بلاک کرد🚫😐مگه همه جا میدون امام نداره؟😐🤔
1307
من گفتم با اجازه اقا امام زمان و پدر مادرم بله  شوهر دوستت خجالت نکشید؟؟؟؟

بیچاره راه فرار نداشت اگر نه تو افق محو میشد میگه اصلا در موردش حرف نزنین 

من یه سیاه بخت بدبختم😭

ن عزیزم نگو اینجوری تو ازاد شدی‌اون بخش‌سیاهه

نه چیشده😐

گلمممم واقعااا ممنونم از دلگرمیت ولی نه شوهر دارم نه عقدی😐😐😐😂😂😂شوخی بود 😐😐😐گیساااااممممووووو نککککششش😫😫🤕🤕😂😂

1226
خداروشکر زود تموم شد الان سر خواهرمم همش استرس دارم  حس عجیبیه

خب طبیهیع ب هر داره ی زندگز جدید با دوتا فرهنگ متفاوت شکل میگیره

ن عزیزم نگو اینجوری تو ازاد شدی‌اون بخش‌سیاهه

واقعا ببخشید ولی پست قبلیمو بخون در مورد شماهم صدق میکنه😶😶

گلمممم واقعااا ممنونم از دلگرمیت ولی نه شوهر دارم نه عقدی😐😐😐😂😂😂شوخی بود 😐😐😐گیسااااامممموووو ...

تو رحت ی لحظه شک کردما😅😅👍🏼👍🏼

1346