2410
2553
عنوان

چرا میرید طبقه بالای مادرشوهر زندگی میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2303 بازدید | 218 پست

ماهی نهصد میریزم حساب صاحبخونه اصلا نه دلم میسوزه نه ناراحت میشم این هزینه اعصاب و روان راحتمه که اگه مستقل نبودم یا حتی تو یه محله باهاشون زندگی میکردم باید پول دوا دکتر میکردم 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
آره عزیزم‌تو یه خونه دوتا بچه دارم یه اتاق ۹ متری بهم دادن جهیزیه مو استفاده نکردم بسته ست همه ش ...

من اتاق ۱۲متری و یه بچه دارم.. ما رسم جهیزیه نداریم عزیزمم. ایشالله ک تو هم بزودی خونه دارشی گلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من یکی از شرطام همینه ک مستقل زندگی کنم تاحالا هرکس اومده قبول کرده اما خوب فعلا ب نتیجه ای نرسیدیم& ...

کجای کاری منم شرطم این بود خیلیا واسه اینکه گفتن میخوام با مادرم اینا تویه ساختمون باشم رد کردم درحالی که اونا بقیه شرایطشون از همسرم بهتر بود ولی همسرمو چون گف باشه مستقل زندگی میکنیم قبول کردم ولی بعدش زد زیرحرفش 

بیخیال شو گلم برای خودت شادی ایجاد کن نذار آزارت بدن اصلا به حرفاشون اهمیت نده فکر کن اونا بچه ه ...

ميدوني مشكل كجاس!!!!

بهم كمك ميكنن

هوامو دارن

حواسشون به بچه هام هس

اماااااااا

كافيه من گله اي بكنم

به خودم نميگن ها

به پسرم ميگن،،ديد بچمو نسبت

بهم خراب ميكنن

2720
ببين طرف نرماله بقيه نرمال نيستن كه همه مث هم نيستن زمانيكه توجايگاه عروس نزديكشون ميشيني بحث فر ...

بازم ميگم رفتار درست تمام اين مشكلاتو حل ميكنه

عروس نادون هم زياد هست البته دور از جون شما

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
ماهی نهصد میریزم حساب صاحبخونه اصلا نه دلم میسوزه نه ناراحت میشم این هزینه اعصاب و روان راحتمه که اگ ...

منم دو تا بچه سقط کردم خونه مادرشوهرم درمون از این قدیمیا بود که شیشه داشتن اینم میومد با ناخن میزد به اون شیشه کلا ۴ماه که باردار بودم تو استرس بودم 

من یکی از شرطام همینه ک مستقل زندگی کنم تاحالا هرکس اومده قبول کرده اما خوب فعلا ب نتیجه ای نرسیدیم& ...

به شرط كردن راضي نشو حتما تو عقدنامه قيد كن

منم مثلا شرط كردم

ولي الان ميگه تو بايد تو خونه اي كه من واست فراهم كردم زندگي كني حق نداري تو محلش دخالت كني

در حالي كه قبل ازدواج مثل به بچه نرم و مهربون بود ميگفت اگه تو اذيت شي يه روزم اونجا نميمونم

2714
منم دو تا بچه سقط کردم خونه مادرشوهرم درمون از این قدیمیا بود که شیشه داشتن اینم میومد با ناخن میزد ...

الان مستقل شدی؟خدا ازشون نگدزه

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
کجای کاری منم شرطم این بود خیلیا واسه اینکه گفتن میخوام با مادرم اینا تویه ساختمون باشم رد کردم درحا ...

خوب پدرتون چیزی نگفتن؟من قید میکنم داخل عقدنامه هر شرطی ک داشته باشم مثل خواهر بزرگم 

بازم ميگم رفتار درست تمام اين مشكلاتو حل ميكنه عروس نادون هم زياد هست البته دور از جون شما

هر دو طرف بايد رفتار مناسب داشته باشن

يك طرفه نميشه

يك طرف هميشه ناراضي باشه

و طرف ديگه راضي...

به شرط كردن راضي نشو حتما تو عقدنامه قيد كن منم مثلا شرط كردم ولي الان ميگه تو بايد تو خونه اي كه ...

الهههههههی بگردم 

عجب ادمایی هستن این پسرا

انشالله خدا ی خونه خوب نصیبتون کنه

من ✋

پولمون کافی نیس

مشکلیم یوخ

داریم زندگیمونو میکنیم و الحمدالله مشکلی نیس

😍20/4/99بود که بی بی چک زدم و مثبت شد😍.     ♥♥خداجونم مراقب کوچولوی توی دلم باش ♥♥❤خدایا مرسی که آرزوهامو دونه دونه براورد میکنی❤
من بگمم اون رابطه برقرار نمیکنه....رابطه هامونم یا شبه یا صبح خیلی زود 

هرچي ميكشيم از شوهره

شوهر خوب باشه و بدونه چجوري رفتار كنه خانوادش جرأت اذيت كردن پيدا نميكنن

يه سري بچه رو زن ميدن

دختر مردمم بدبخت ميكنن

2706