2737
2734
عنوان

کوچیک بودن شکم در ماه هشتم بارداری

18457 بازدید | 36 پست

سلام بچه ها من تازه وارد نینی سایت شدم

من هفته۳۰بارداری ام و شکمم کوچیکه تحت نظر متخصص هستم و باتوجه. ب سونوهایی ک تا حالا انجام دادم و همه چی نرمال بود چیزی بهم نگفت وزن بچه هم اول هفته ۲۹ یک کیلو دویست و هشتاد گرم بود و هم دکتر سونوگرافی هم متخصص زنان گفتن نرماله اما دیروز رفتم بیمارستانواسه پرونده تشکیل دادن ماما واسم داستان درست کرد گفت سونو دالپر بده و شکمت خیلی کوچیکه ببین رشد بچه نرماله یا نه درحالی ک تو سونو اخرم نوشته رشد نرمال چیکار کنم؟

فقط میتونم بگم ماما هارو ولشون کن برا من دوقلو بودم هفته ۳۳ و ۵ روز زایمان کردم  هی اومدن و رفتن گفتن با شکمی که داری یک قلو هم باشه کوچیکه بچه هام مطابق سنشون وزن داشتن 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ۴۱ هفته ام بود رفتم گفتم درد دارم دکتر گفت چیکار کردی توی شش ماهگی انقد شکنم کوچیک بود گفتم نه بابا ۴۱ هفتمه

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53
2731

منم هفت ماهمه شکمم کوچیکه کسی باورنمیکنه حامله ام

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼
2738

چرت گفته

تو اقوام ما هم زنداییم سر دوتا بچه هاش شکم نداشت

تازه خواهر زادش باردار شده بود خیلی خوشتیپ تر شده بود

ماه هفتم بود اصلااااا مشخص نبود حتی با مانتوی تنگ

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

بعضی ماماها چرت و پرت نگن روزشون‌نمی گذره 😊

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2706