2726

بچهاااا من کارای هنری گوشواره دستبند بندعینک تزیینات لباس و این چیزا رو انجام میدم پیج اینستامو میذارم اگه دوست داشتین فالو کنید عکس کارامو میذارم اونجا ببینید

ارسالم داریم♥♥♥zahra__accessories@

دوست عزیز در پیرو تاپزک قبلیت میگم . همه ی ماها نیاز داریم ب شفای عاجل . من توهین نکردم .ب طور جدی دارم میگم . همه ما گرفتاریم . اگ واقعا دعای خاصی بود ک ادم حاجت میگرفت .پس ملت همه همونو میخوندن  تا حاجت روا شن .عزیزمن  ختم بهانه است . بهانه ایی ک تو ب خدا نزدیک شی . ی دعا زمانی مستجاب میشه ک از ته قلب باشه و با عمق وجود خونده بشه . خود من هزار تا ختم برداشتم  از یاسین بگیر تا حشر تا مزمل تا طللاق و سوره انشراح  و ایه الکرسی و ختم ۵ روزه قران  تا ذکر گرفتاری  و....صدتا کتاب ذکر و.. گرفتم . نشد ک نشد ... عزیزم خداباید بخواد  فقط خدا . من خودم بار گناهم زیاده . اونیم ک بهت گفتم  از خودم نگفتم . چ شما چ من چ بقیه گناه کردیم نمیتونی بگی من پاکم و گناه نکردم . اقای قرائتی گفتن زمانی ک بار گناه زیاد بشه صدات ب اسمون نمیرسه  و خدا حاجتت رو نمیده بنابراین ترک گناه و ذکر استغفرالله  موجب حاجت روایی میشه 

دوست عزیز در پیرو تاپزک قبلیت میگم . همه ی ماها نیاز داریم ب شفای عاجل . من توهین نکردم .ب طور جدی د ...

با تمام حرفات موافقم ولی گناه علتش نیست دلیلی که دعا به آسمون نمیرسه اینکه که تو خیری  به کسی نرساندی مثلا حیوانی غذا بدی  مشکل کسی نه مالی   رو حل کنی باعث خوشحالی دل کسی بشی باید خیر انجام بدی  تا خیر ببینی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷