2737
2734
عنوان

خواهرشوهرام گوشیمو چک میکنن

596 بازدید | 49 پست

وقتی با نامزدم میرم خونه مادرشوهرم دو تا از خواهر شوهرام روزا با بچه هاشون اونجان 

من تا ب گوشیم دست میزنم میگن بیا عکسای فلانیو نگا کنم بعد گوشیمو از دستم میگرن هرجا دوست دارن میرن نگا میکنن حتی تو واتساپ میرن چتامو میخونن

یا گوشیمو هرجا گذاشته باشم پررو پررو میاد میگه رمزشو باز کن منم خیلی خجالتیم ۵ ماهه عقدم الان نتونم جلوشونو بگیرم پسفردا میان تو خونه زندگبم دخالت میکنن خیلی فضولن نمیتونم چیزی بهشون بگم  

🎇❤۹۸٫۹٫۲۱ عروسیمه❤🎇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بگو فک میکنم گوشی یه وسیله ی شخصیه مثل لباس زیر آدما😐بهشون رمز گوشیتو نده و بگو اگه میخواستم رمزشو بگم که رنزمز نمیزاشتم که😑

قهوه بنوشید☕موسیقی گوش دهید 🎶و دقایقی به هیچ چیز فکر نکنید🌈شاید زندگی همین باشد💫

همسرمم اجازه نداره دست به مبايلم بزنه چه برسه خانوادش

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

عزيزم اگه از الان نميتوني يدونه گوشيتو كه يه چيز شخصيه ازشون مخفي نگه داري

مطمئن باش فردا ميبيني خواهر شوهرت نصف شب از زير تختتون اومد بيرون😐

واااا

زبون نميخواد كه

بگو ببخشين گوشي يه چيز شخصيه دس نزنين 

يـه صـلوات بـرا سلامتي خونوادم ميـفرستي؟😍

خیلی بهشون رو دادی 

واسه گوشیت رمز که گذاشتی خوبه ولی واسه اونا بازش نکن

یا بگو اگه میخوای عکس ببینی بذار گوشی دست خودم باشه 

یعنی خودشون گوشی ندارن؟؟ و این کارو میکنن

لطفا برای خوشبختیم و رسیدن به اهدافم یه صلوات بفرست دوست خوبم❤️🥀
2706