2726
عنوان

خواهر شوهرم داره میاد

557 بازدید | 27 پست

فردا خواهر شوهرم داره مییاد از امریکا نمیدون برم خونه مادر شوهرم یا نه زده بود تو سرم بعدش البته موبایل خرید معضرت خواهی کرد آخه جلو بچه های اینکارو کرد نمیدونم هنوزم ناراحتم چون شخصیتمو خورد کرد خواهر شوهرمم مییاد خونه مادر شوهرم پدر شوهرمم تازه یکسال نشده فوت کرده باید برم به خواهر شوهرمم تسلیت بگم اصلا دوست ندارم برم خونشون خجالت میکشم از بچه هاش چیکار کنم ؟😒😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آره باید تسلیت بگی . 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

به شوخی زد یا جدی؟ برای چی زد؟

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲
مادر شوهرم زده خواهر شوهرم خوبه

من بودم صدسال نمیرفتم دعوتش میکردم خواهرشوهرمو خونه خودم یا وقتی میره سرخاک پدرش  برو سرخاک بهش تسلیت بگو و بعدشم دعوتش کن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706