2733
2734

نمیدونم باور میکنین یا نه ! 

ولی خواهش میکنم هرکی اعتقاد داره کمک کنه ! 

مادرشوهر مامانم همیشه از مامان من بدش میومد بی هیچ علتی. بعد از فوت پدرم مامانم از طریق یکی از فامیل های مادرشوهرم (که الانم مثل اینکه فوت کرده طرف و مامانم هیچ وقت به من نگفت کی بوده نمیدونم چرا!!!!) بهش گفت که مادرشوهرت میخواد طلسمت کنه ولی مامانم باور نکرد بهش گفت این حرفا چیه... 

خلاصه مادر بزرگم که حالم بهم‌ میخوره مادربزرگ خطابش کنم‌ مامانمو با دعا و جادو طلسم میکنه و طلسمش این بوده که مامانم فلج شه 

بعد باور میکنین که به قران قسم بعد چندروز که مامانمو طلسم میکنه خودش سکته مغزی میکنه و ۱۰ سال میفته کنج خونه، عمم جمعش میکنه تا همین چند ماه پیش که فوت کرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من تازه ۱ ساله مامانم بهم گفت که مادربزرگتون بامن این کارو کرده

باطلش کنیین

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱

فقط باطل السحر

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
طلسمی که کرد خودش فلج گوشه خونه افتاد ولی بازم مامانم سال هاس از اون طلسم هر چند وقت یه بار استخون د ...

تاپیک آخر من رو بخونید،شاید مشکل گشا باشه.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بله باور میکنم چون به چشم دیدم !!! 

به مادرت بگو اینو انجام بده نتیجه میگیره 

قبل از نماز مغرب و بعد از نماز عشا اینا رو به مدت یک هفته بخون :

صلوات + توحید + فلق +ناس + توحید + بسم الله الرحمن الرحیم یا اللهُ یا رحمانُ یا رحیم یا ربَّ العالمین اِهدِنا الصِراطَ المُستَقیم + صلوات 

به نیت باطل شدن سحر و جادو و دعا و دفع ظلم ظالمین و دفع حسادت حسودها و دفع چشم زخم و دفع جن زدگی از خودت 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
2706