2733
2734
عنوان

دیگ تفریحمون شده خوردن 😣

346 بازدید | 26 پست

والله دیگ تا فستفودی بریم یا رستوران ؟ اونم با این اوضاع گرونی نهایتش اینه غذامون شاممون بببریم پیک نیک بخوریم و قدم بزنیم  دلم ی تنوع جدید میخاد پولم نداریم بریم مسافرت بااین گرونی 😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا برا خوردن هم سخت میگذرد ...نمیشه میوه خوب بخوریم 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2731
2738

باز ماشین دارید پیک نیک برین . ما حتی حیاطم نداریم سفرمونو تو حیاط پهن کنیم تنوع بشه نهایت تنوع مون از آشپزخونه تا سالن هست😊

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
ماک لاکچری هستیم دیشب روپشت بوم لامپ نصب کردیم اونجا شام خوردیم جز پشه و دوتاسوسک و جیرجیرک همه چی ع ...

خدا شما رو لاكچری آفریده😂

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ما هم تنها تفریحمون خوردنه 😅

نه مسافرت 

نه پارک 

هیییچی 

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...

من که دلم لک زده برای مسافرت خوب 

این اواخر چند سری رفتیم ولی خب با مادر شوهرمینا بودیم خوش نگذشت

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
من که دلم لک زده برای مسافرت خوب  این اواخر چند سری رفتیم ولی خب با مادر شوهرمینا بودیم خوش نگ ...

اخی ایشالا به زودی یه مسافرت خوب بری❤

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706