2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من اونجا یه چیزی خوندم مخم سوت کشید. یکی از کاربرا میگفت یکی بوده که برای تنبیه بچه اش براش شیاف میذ ...

وای خدا.اینا دیگه اخرشن.

من خودم دوتا پسر شیطون دارم.نمیگم تا حالا دعوا نکردم ولی اگه دعواشون کنم اونم نه شدید،دودقیقه بعد عذاب وجدان میگیرم.خودمو فحش میدم میرم بوس و بغل میکنمشون تا از دلشون دربیاد.حالا اینا...

حتما فکر کردن دروغه‌. البته اکثرا هم این تاپیکهای عجیب و غریب دروغ هستن، گفتم اکثرا ولی افرادی هستن ...

منم حس کردم که دروغ باشه.اخه میشه مگه ادم کثافتی دستشویی رو بخوره و زنده بمونه😷😷😷😷

وای خدا.اینا دیگه اخرشن. من خودم دوتا پسر شیطون دارم.نمیگم تا حالا دعوا نکردم ولی اگه دعواشون کنم ا ...

عزیزم اینا آدم نیستن. مگه هر کی مادر شد مقدسه؟ اینا حیوونن. کاش بمیرن اون بچه ها هم راحت شن‌. زن بابا از اینا بهتره

کج کلاه خان یارمه
عزیزم اینا آدم نیستن. مگه هر کی مادر شد مقدسه؟ اینا حیوونن. کاش بمیرن اون بچه ها هم راحت شن‌. زن باب ...

من درباره ی مادرم که در حقم مادری نکرده تاپیک زدم.ولی انصافا از دیشب میگم صد رحمت به مامان خودم.حداقل تنبیه بدنی نمیکرد منو

منم حس کردم که دروغ باشه.اخه میشه مگه ادم کثافتی دستشویی رو بخوره و زنده بمونه😷😷😷😷

آدمو ‌که نمیکشه! حتی بعضی از بچه ها اشتباهی مال خودشونو میذارن توی دهن!!!

من قبلا از یکی شنیدم که توی روستا زندگی میکنن، میگفت توی بچگی کار بدی میکردیم مادربزرگم پی پی گاو میذاشت توی دهنمون مجبورمون میکرد قورتش بدیم😣😣😣

کج کلاه خان یارمه
من درباره ی مادرم که در حقم مادری نکرده تاپیک زدم.ولی انصافا از دیشب میگم صد رحمت به مامان خودم.حداق ...

عزیزم شاید خدا خواسته این تاپیک رو ببینی که بفهمی کودکیت اونقدرها هم بد نبوده. من توی اون تاپیکتون بودم اتفاقا

کج کلاه خان یارمه
2706