2737
2734
عنوان

بچه ها واقعا کار دنیا ببین

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یک روز مادر شوهرم کار میکرد خرج ۶ تا بچه رو میداد الان زن دوم به کار کردن افتاده بعد۳۰ سال

من جای شوهرت بودم میرفتم عمه رو ی فس درست حسابی از اون حسابی ها ها میزدم بعدش میگفتم تو این سالها کدوم قبرستون بودید  

2731
خداراشکر منم ۶ ساله بود دخترم جدا شدم الان ۱۱ سالسه خودم کار کردمو و دخترمو تنها بزرگ کردم باباشم زن ...

واقعا درست الان روز نیاز اون ولی بچه ها نمیخوان 

بزرگترین سرمایه زندگی مشترک اعتماد است
2738

براش دفترچه بگیره ولی هیچوقت نباید اون بیرحمی ک در حق مادرش و خودشون کرده رو فراموش کنه .بالاخره مادرش روزای خیلی سختی رو گذرونده اونم با ۶تا بچه 

لطفا واسه برآورده شدن حاجتم صلوات بفرستین.🙏

اصلا اجازه نده..پدرش رفته پی خوشی خودش الان یادش افتاده..وقتی مریض شده..محلش نذارین اصلا..بگین برو زنت برات دفترچه بگیره

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
به شوهرم گفتم اگه سلام علیک مونم قطع شه حق نداری بگیری

واقعا شوهرت چه فکری میکنه که میخواد برای کسی که این همه ظلم کرده کار کنه  من اینقدر از اینجور آدما بدم میاد که فکر میکنن دارن خوبی میکنن تو اوج خوشیشون به فکر بچه هاش نبود حالا که پیر شده چه انتظاری داره  

2706