2733
2734

مادرشوهرم بالاسرمونه ۳ساله عذابم میدن و دعوا و شوهرمم همه ش پشته اونو میگیره تاپیکای قبل نوشتم...

این دعوا اخری باز سرمادرشوهر بود رفته بود همه جا پشتمون حرف زده بود بعد میگفت من نبودم بااینک همه گفتن اومدی چرا دروغ میگی...شوهرمم زنگ زد ب داداشم ک بیا خواهرتو ببر بچه مم ندادن منم هیچوقت جا نمیزاشتم اما اینبار دیگه اومدم چون زیر کتک خوردن له شدم

حالا پیام داده بیام دنبالت...چیکار کنم بالام گفت نرو تاوقتی جدا نکرده خونه شو

کاربرقدیمی ام.برا سلامتی  داداشام دعا میکنید😢

نرو

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا وقتی خودت ب خودت احترام نزاری همین اشه و همین کاسه ...نرو 

بعدم این باور رو تو خودت رشد بده ک اونی ک پشت سرت حرف میزنه حتما خودش رو کوچیکتر از تو میدونه ک میخواد احترامت جلو بقیه کم کنه تا برا خودش احترام بدست بیاره پس برات مهم نباشه چی میگن فقط ب خودت برس ورزش کن ب موهات و ناخونات برس نوع لباس پوشیدنت رو عوض کن جذاب باش تا جلو چشم شوهرت اینقدر جذاب باشی ک حتی دلش نیاد دست روت بلند کنه

2738

وا الان پرسیدن داره نرو شرایط چه فرقی کرده که میخوای برگردی؟؟

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2706