2733
2739
عنوان

شوهرم به خاطر آب ریختن روی نون ،.بهم یه عالمهههههه توهین کرد .

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 64 پست
بعد که آب ریختین روش چکارش میکنین؟

هیچی نرم تر میشه با غذا میخوریم در حد آب گاش باید خیس بشه (نون نازک یا نون تیری.. ترک ها میپرن البته ما ترک نیستیم) ...اگه همونجوری خشک باشه برای تلیت ماست خوبه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی نرم تر میشه با غذا میخوریم در حد آب گاش باید خیس بشه (نون نازک یا نون تیری.. ترک ها میپرن البته ...

عجب تا حالا ندیدم. نوش جان 

نونوایی هست دیگه چرا انقدر زحمت میدین به خودتون😆

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2728
عجب تا حالا ندیدم. نوش جان  نونوایی هست دیگه چرا انقدر زحمت میدین به خودتون😆

تو تهرانم هست فکر کنم میگن نون خراسانی

اینقدرم بیمزست که نگو😂

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه شوهرش ! توهین؟  من الان به گوساله زبون بسته توهین کردم که گفتم این آقا شبیهش

الان خودش فهمید اشتباه کرده ،معذرت خواس 

ولی معمولا بعد این جور دعوا ها عذرخواهی نمیکنه !

الان خودش فهمید اشتباه کرده ،معذرت خواس  ولی معمولا بعد این جور دعوا ها عذرخواهی نمیکنه !

بخاطر راهنماییای ماست🙌😂

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو تهرانم هست فکر کنم میگن نون خراسانی اینقدرم بیمزست که نگو😂

آهان اون نون خشک گرد بزرگا که سوپریا جلو در آویزون میکنن؟

اونا با آب دوغ خیار عالیه امتحان کن

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
عجب تا حالا ندیدم. نوش جان  نونوایی هست دیگه چرا انقدر زحمت میدین به خودتون😆

من نمیپزیم مادرم میپزه من خسته میشم بس بدم میاد از نون پختن... مادرم نون نونوایی رو قبول نداره میگه چیه دندون چاره ش نمیکنه(میگه نمیشه بخوری انگارکشه)    .

حالا که بحث نونه من بطرز وحشتناکی عاشق نون شوید نان سحر هستم. یعنی یچیزی میگم یچیزی میشنوین. این ویار ۱۰ ساله هر روز پررنگتر و شدیدتر میشه

بفرست بره همون روستا پیش گاو و الاغهاش. .گمونم دلتنگ اوناست

😂😂😂😂😂

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
2706