2703
2553

برا بچه لباس بلوز شلوار سرهمی کلاه مایبیبی دستمال مرطوب 

براخودت دمپایی پوشاک سایزبزرگ برابچا ها میخرن ازاونا 

قاشق چنگال لیوان این چیزا لباسم ک اونجا میدن بهت برا ترخیصت وسیله بردار 

ب سلامتی زایمان کنی 

باتموم قدرتم پای بچه هام وامیستم و زندگیشون میسازم ❤

۷ ماه تموم شد ساک بستم.

لباس بچه. پوشک. دستمال مرطوب. زبر انداز تعویض. وازلین. 

برا خودم بیمارستان همه چی داد فقط لباس رو برداشتم. نسکافه. قهوه. نبات و چایی و فلاسک و با رازیانه هم شربت درست کردم توش خاکشیر ریختم اونم بردم.

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خداشاهده الان میان تاپیک توروهم گزارش میزنن

یه همچین ادمایی هستن 

تاپیک منو فکر کنم چون تو عنواش کللمه دوست پسر بود ترکوندن ، وحشیای ندیدههه

..عزیزم در رابطه با سوالت من تجربه ای ندارم ولی ایشالا زایمان راحتی داشته باشین

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2456
من 31 هفتم هیچی هم نگرفتم چه بیخیالم من شوهرم میگه برو خرید کن بچه بدنیا بیاد لباسا منو میخوایی تنش ...

نی نی چندمه انقد بیخیالی

خدایا شکرت . مامان جونم من و بابایی روز شماری میکنیم برا دیدنت .الهی دور پسر نازم بگردم .🥰🥰🥰🥰میشه برا سلامتی پسرگلم واینکه سالم بیاد بغلم یه دونه صلوات بفرستین🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋ممنوووونم
2714

سلام عزیزم انشالله که زایمان راحتی داشته باشی من ۶ماهمه ساک بچه رو بستم یه دست لباس سایزصفر بلوزآستین کوتاه و بلند شلوار ،یه سرهمی با کلاه،ناف بند،پتو دور پیچ،پتوی بزرگ نوزادی،مای بی بی،پوشک برا خودت سایز بزرگ، دستمال مرطوب، قنداق فرنگی برا موقع ترخیص،بیمارستان لباس و دمپایی به خودت میده فقط قاشق و لیوان و دستمال کاغذی برا خودت،شیاف هم خودت از داروخانه تهیه کن چون دو نوبت که برات مورفین میزنن دیگه چیزی نمیزارن برا مسکن خودت باید تهیه کنی البته اگه سزارین هستی

پیرهن استین بلند و شلوار و پارچه خشک کن و پوشک و کلاه و دستکش و دستمال مرطوب و پمادیا روغن پای بچه 

برا خودنم لباس و خوردنی مثل ارد روغن ک مقویه چایی و هر جوشونده ای ک خوبه با نبات 

ی لیوان کوچولو و قاشق کوچلو و شکر ببر ک اگ اول بار شیر نداشتی بچه قندش نیوفته یام شیرخشک ببر

من 31 هفتم هیچی هم نگرفتم چه بیخیالم من شوهرم میگه برو خرید کن بچه بدنیا بیاد لباسا منو میخوایی تنش ...

خخخخخ خیلی باحال گفت ،منم ۲۵ هفتم هنوزهیچی نخریدم کاری نکردم

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
25 هفته که خوبه 😅😅😅😅

اگه خودت سختته به همسرت لیست بده بره خریدکنه واست ،من شایداینکارکردم چون استراحت مطلقم ...انشاالله بسلامتی زایمان کنی قدمش خیرباشه

پسرگلم ،توزیباترین وخاص ترین هدیه خدا واسه منوبابایی هستی 🌙🌙خدا جونم شکرت
2706