2726
همسایه خونه پدرشوهرم هستیم.ولی دیوار حیاط بینمون نیست.درواقع هردو تو یه حیاط هستیم.

شرایط برام سخته اگه جایی بره من باید کارای خونه رو کنم و غدا درس کنم براشون.اگه مریض بشن همه از منو شوهرم توقع دارن که ببریمشون دکتر و رسیدگی کنیم.الان بردار شوهرم زن گرفته میخواد خونه بخره به نظرشما این کار خوبه که ما خونمون رو بدیم به اون و ما بریم چن تا کوچه اون طرف تر خونه بگیریم؟؟؟؟.البته خونه خودمون دوخوابه و 95متره ولی اون خونه ایی که میخوایم بریم یه خوابه و کلا کوچیک تره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

با اجازه استارتر.اگه دنبال درامد زایی و خرید شاررْْْ هستی بیا

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=3002073&slug=اگه-دنبال-برنامه-ای-برای-خرید-شاررْْْ-و-در-آمد-زایی-هستی-بیا&postId=97681781

وقتی برای اون چیزی که میخای نمی جنگی    برای اون چیزی هم که از دست دادی گریه نکن.وقتی در سکوت زندگیتو میسازی،نمیدونن به چی حمله کنند.هر چقدر هم به خودت برسی،باز به من نمیرسی

نه مگه دیوونه ای خب دیوار بین حیاط روبکشید .عموی شوهرم اینا بین حیاطاشون دیوار نبود عروسش گفت من راحت نیستم تو حیاطمو و توخونم دیوارشونو کشیدن

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

به نظریم نرین ان شاالله وقتی خونه خریدین بلند شین سعی کن روابطت رو کنترل کنی و توقعات بیجا رو از خودت کم کنی رفتارتو کنترل کن و اجازه سواستفاده به کسی نده چرا خودتو الاخون والاخون کنی

گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است گاهي نگفته قرعه به نامت ميشود

تو بگو قوطی کبریت فقط ازشون دور بشو..

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

اره خوبه که هم توقع ازتون کم میشه هم طعم آزادیو میچشی کاش منم از اینجا نجات پیداکنم ما بالای پدرشوهریم وعین شما همه چیشون با ماست حتی خرج شون 

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
2706