2737
2739

سلام

باردارم

بیشتر از ی هفته اس این شکم لامصب کار نکرده

دارم از دل درد میمیرم

چکار کنم

😭😭😭😭😭

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

حالت تهوع شدیدم دارم

ن چیزی میخورم ن بیرون میدم

خدایااااااااا😭😭😭😭

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ی مدت لاکسیژل خوردم فایده نداشت

حالا رفتم دارم گلقند میخورم

بازم فایده نداره

آخه دیگه چکار کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من طب سنتیم قویه هر کاری کردم خوب نشدم اخرشم همورویید شدم الان یه هفتس دارو و‌ملین استفاده می کنم دکتر نوشته

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من طب سنتیم قویه هر کاری کردم خوب نشدم اخرشم همورویید شدم الان یه هفتس دارو و‌ملین استفاده می کنم دک ...

همورویید چیه؟

با دکترت مشورت کن بعد هر غذا ۲ قاشق لاکسی ژل بخور مثله من نشی

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2738

یکی از بچه ها میگفت اگه هیچ راهکاری اثر نکرد دکتر بهش گفته یه سرنگو نصف آب ولرم نصف روغن زیتون کنه و تزریق کنه داخل.میگفت خوب شده

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین

هیچ داروی گیاهی و مسهل نخور،بچه ات میفته،خطرناکه،خاکشیر بخور ولرم ناشتا،آلو خیس کن از شب صبح آبشو بخور،انجیر سیاه،آلو سیاه،آب زیاد بخور آب ولرم،پیاده راه برو روده حرکت کنه،

شیر سرد سرد بخور بزنه به دلت دفع کنی

خوب میشه؟

آخه ممکنه تهوع بگیرما

می ارزه ب حالت تهوع بعدش؟

صبح ها که از خواب پا میشی اب جوشیده ولرم یک الی 2 لیوان بخور...دقت کن که سرد نشده باشه و حتما ناشتا باشی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
همورویید چیه؟

بعد به هفته شکمم سفت کار کرد پشتمو پاره کرد ، خون و خونریزی 😭😭😭😭😭😭 

2706